Poznaj Przelewy24 z nowej strony

Blog
27.07.2020

Wprowadziliśmy nową wersję strony internetowej Przelewy24, gdzie prezentujemy m.in. bieżącą ofertę, możliwości płatnicze oraz wiadomości z życia firmy. Usprawniona nawigacja, przejrzysty layout, dostęp do centrum pomocy oraz przycisk do logowania w Panelu Klienta to główne cechy tej platformy. Sprawdź, co jeszcze się zmieniło i poznaj Przelewy24 w nowej odsłonie.

Sprawdź ofertę płatności online Przelewy24

Zestawiliśmy wszystkie możliwości płatnicze w jednym miejscu. Teraz szybko znajdziesz informacje o rozwiązaniach dedykowanych branży B2B, najpopularniejszych metodach płatności wybieranych przez kupujących, a także przejrzysz katalog świadczonych usług. Jeśli chcesz zacząć przyjmować płatności online, skontaktuj się z nami i sprawdź, jaka oferta jest dedykowana dla potrzeb twojej firmy.

Znajdź odpowiedź na każde pytanie

Z myślą o kupujących oraz sprzedających, którzy korzystają z usług świadczonych przez Przelewy24, stworzyliśmy sekcję pomocy. Zebraliśmy najczęściej zadawane pytania, aby usprawnić proces zakupowy i wzmocnić pozytywne doświadczenia użytkowników.

Dodatkowo jesteśmy do dyspozycji poprzez infolinię oraz formularz kontaktowy. Liczymy, że dzięki wsparciu online korzystanie z usług Przelewy24 stanie się jeszcze łatwiejsze i bardziej intuicyjne.

Przeczytaj, za co cenią nas Partnerzy

Z kim współpracujemy? Kto nas poleca i dlaczego? Tego dowiesz się po przejściu do sekcji Nasi Partnerzy. Ich historie pokazują, że wizje sprzedaży online zmieniamy w rzeczywistość poprzez zindywidualizowaną ofertę płatności. Działamy dla e-commerce, wspierając zarówno małe, lokalne przedsiębiorstwa, jak i międzynarodowe biznesy.

Bądź na bieżąco

Najważniejsze zdarzenia dotyczące Przelewy24 publikujemy w sekcji Aktualności, a szerzej o świecie e-commerce piszemy na Blogu. Nieustannie śledzimy trendy dotyczące zakupów i transakcji online, dzięki czemu zapewniamy rzetelną wiedzę w publikowanych artykułach adresowanych do przedsiębiorców prowadzących sprzedaż w internecie.


Udostępnij:
Podobne artykuły

Załóż konto i zacznij zarabiać

Poznaj kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zarejestruj się