Metody płatności

Przelewy i przekazy bankowe

Przelewy i przekazy bankowe


Przelewy bankowe stanowią 80-90% płatności online realizowanych w polskim e-commerce. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, serwis Przelewy24 gwarantuje w pełni automatyczną obsługę 286 banków, co stanowi obecnie najszerszą ofertę na polskim rynku e-płatności.

czytaj więcej
przykłady
Karty płatnicze
czytaj więcej
przykłady

Karty płatnicze


Płatność za pomocą kart płatniczych to jedna z najbardziej powszechnych form płatności na całym świecie. Platforma Przelewy24, spełniając rygorystyczne wymogi standardu PCI DSS LEVEL 1, gwarantuje szybkie, proste i przede wszystkim bezpieczne transakcje przy użyciu kart płatniczych takich jak: Visa Classic, Visa Electron, MasterCard, Diners Club, PBK, JCB, American Express.

MasterPass™

MasterPass™


MasterPass™ to bezpieczny system płatności internetowych przy użyciu karty płatniczej (debetowej, kredytowej, pre-paid), który znacznie przyspiesza proces zakupu w sieci. System umożliwia klientom bezpieczne przechowywanie w jednym miejscu danych kart płatniczych oraz adresu dostawy.

czytaj więcej
przykłady
Apple Pay
czytaj więcej
przykłady

Apple Pay


Usługa Apple Pay jest prosta w obsłudze i dostępna na urządzeniach Apple, z których Twoi klienci korzystają na co dzień. Dzięki niej mogą oni robić zakupy w sklepach, aplikacjach i internecie. Z Apple Pay korzysta się jeszcze łatwiej i bezpieczniej niż z tradycyjnej karty płatniczej.

Google Pay™

Google Pay™


Google Pay to szybki i prosty sposób płatności oferowany przez Google. Łączy w sobie wszystko, czego Twoi klienci potrzebują podczas płacenia, i bezpiecznie przechowuje dane ich kart na koncie Google. Dzięki Google Pay mogą oni płacić w wielu aplikacjach bez konieczności wpisywania danych karty. Wystarczy jedno kliknięcie, aby zamówić jedzenie, zapłacić za zakupy, czy bilety do kina.

czytaj więcej
przykłady
Płatności mobilne
czytaj więcej
przykłady

Płatności mobilne


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, przygotowaliśmy interfejs dostosowany do stron wyświetlanych na urządzeniach mobilnych - RWD oraz biblioteki do realizacji płatności przez Przelewy24 z poziomu aplikacji mobilnej partnera. Cały proces realizacji płatności odbywa się wewnątrz aplikacji - nie ma konieczności uruchamiania zewnętrznej przeglądarki. Kod autoryzacyjny z banku wczytywany jest automatycznie.

Portfele elektroniczne

Portfele elektroniczne


Serwis Przelewy24 umożliwia akceptację płatności z portfela wielowalutowego PayPal i Skrill. W naszej ofercie znajdują się również uniwersalne systemy płatności za pomocą telefonu komórkowego lub ze strony www. Są to portfele YetiPay i SkyCash.

czytaj więcej
przykłady
Systemy ratalne e-Raty
czytaj więcej
przykłady

Systemy ratalne e-Raty


Udostępniane przez nas systemy, to innowacyjne, całkowicie internetowe rozwiązania, pozwalające płacącemu zrealizować transakcję – wliczając w to uzyskanie kredytu lub pożyczki - w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne obecnie systemy ratalne: Alior raty, BGŻ BNP Paribas raty, mBank raty, Santander raty.

Płatności walutowe

Płatności walutowe


Serwis Przelewy24 dostarcza wielowalutową platformę do obsługi płatności przelewowych i kartowych. Realizujemy transakcje kartowe w 50 walutach bez zbędnego i niekorzystnego przewalutowania. Cały proces dokonuje się z zachowaniem wszystkich wymogów standardu PCI DSS.

czytaj więcej
przykłady
Terminale płatnicze POS
czytaj więcej
przykłady

Terminale płatnicze POS


Serwis Przelewy24 we współpracy z acquirerem SIX Payment Services oferuje usługę rozliczania transakcji dokonanych za pomocą kart płatniczych w terminalach POS (ang. point of sale – punkt handlowy).

SMS Premium

SMS Premium


Nasi partnerzy mają możliwość udostępniania swoim klientom płatności SMS-owych przy pomocy numerów PREMIUM. Klienci mają możliwość zapłaty poprzez wysłanie SMS-a lub wykonanie połączenia na numery 070X. Komunikacja za pomocą SMS Marketing to prosty i tani sposób utrzymywania stałego kontaktu z klientem.

czytaj więcej
przykłady
Paysafecard
czytaj więcej
przykłady

Paysafecard


Sprawdzony i bezpieczny internetowy środek płatniczy - paysafecard - umożliwia realizację płatności w sklepach internetowych bez posiadania konta bankowego i karty kredytowej. Klient może dokonać płatności za pośrednictwem serwisu Przelewy24 kupioną w kiosku kartą zdrapką.

BLIK

BLIK


System płatności mobilnych BLIK to idealny sposób na proste i bezpieczne zakupy w Internecie. Pozwala użytkownikom telefonów na dokonywanie płatności nie tylko online, ale także w sklepach stacjonarnych, kawiarniach i punktach usługowych. Umożliwia również szybkie wypłacanie telefonem gotówki w bankomatach.

czytaj więcej
przykłady
Płatności odroczone
czytaj więcej
przykłady

Płatności odroczone


PayPo to innowacyjna forma płatności przeznaczona dla sklepów internetowych, polegająca na odroczeniu zapłaty dla konsumenta o 21 dni bez dodatkowych kosztów. 21 dni to także czas w którym klient może podjąć decyzję, o rozłożeniu płatności na 4 wygodne raty: bez dodatkowych weryfikacji. System PayPo można określić hasłem „marzenia realizujesz dzisiaj, płacisz kiedy Ci wygodnie”