Metody płatności

Przelewy i przekazy bankowe

Przelewy i przekazy bankowe


Przelewy bankowe stanowią 80-90% płatności online realizowanych w polskim e-commerce. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, serwis Przelewy24 gwarantuje w pełni automatyczną obsługę 286 banków, co stanowi obecnie najszerszą ofertę na polskim rynku e-płatności.

czytaj więcej
przykłady
Karty płatnicze
czytaj więcej
przykłady

Karty płatnicze


Płatność za pomocą kart płatniczych to jedna z najbardziej powszechnych form płatności na całym świecie. Platforma Przelewy24, spełniając rygorystyczne wymogi standardu PCI DSS LEVEL 1, gwarantuje szybkie, proste i przede wszystkim bezpieczne transakcje przy użyciu kart płatniczych takich jak: Visa Classic, Visa Electron, MasterCard, Diners Club, PBK, JCB, American Express.

Visa Checkout

Visa Checkout


Visa Checkout to nowoczesne rozwiązanie, które zapewnia wygodę i bezpieczeństwo podczas płacenia w internecie. Aby dokonać płatności online, wystarczy podanie loginu i hasła oraz potwierdzenie płatności, a jeśli chcesz płacić jednym kliknięciem wystarczy wybrać opcję „pozostań zalogowany”. Dzięki Visa Checkout Twoi klienci mogą płacić łatwo, szybko i bezpiecznie – co przekłada się na zwiększenie wartości koszyka zakupowego.

czytaj więcej
przykłady
MasterPass™
czytaj więcej
przykłady

MasterPass™


MasterPass™ to bezpieczny system płatności internetowych przy użyciu karty płatniczej (debetowej, kredytowej, pre-paid), który znacznie przyspiesza proces zakupu w sieci. System umożliwia klientom bezpieczne przechowywanie w jednym miejscu danych kart płatniczych oraz adresu dostawy.

Systemy ratalne e-Raty

Systemy ratalne e-Raty


Udostępniane przez nas systemy, to innowacyjne, całkowicie internetowe rozwiązania, pozwalające płacącemu zrealizować transakcję – wliczając w to uzyskanie kredytu lub pożyczki - w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne obecnie systemy ratalne: Alior raty, BGŻ BNP Paribas raty, mBank raty, Santander raty.

czytaj więcej
przykłady
Portfele elektroniczne
czytaj więcej
przykłady

Portfele elektroniczne


Serwis Przelewy24 umożliwia akceptację płatności z portfela wielowalutowego PayPal i Skrill. W naszej ofercie znajdują się również uniwersalne systemy płatności za pomocą telefonu komórkowego lub ze strony www. Są to portfele YetiPay i SkyCash.

Płatności mobilne

Płatności mobilne


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, przygotowaliśmy interfejs dostosowany do stron wyświetlanych na urządzeniach mobilnych - RWD oraz biblioteki do realizacji płatności przez Przelewy24 z poziomu aplikacji mobilnej partnera. Cały proces realizacji płatności odbywa się wewnątrz aplikacji - nie ma konieczności uruchamiania zewnętrznej przeglądarki. Kod autoryzacyjny z banku wczytywany jest automatycznie.

czytaj więcej
przykłady
Płatności walutowe
czytaj więcej
przykłady

Płatności walutowe


Serwis Przelewy24 dostarcza wielowalutową platformę do obsługi płatności przelewowych i kartowych. Realizujemy transakcje kartowe w 50 walutach bez zbędnego i niekorzystnego przewalutowania. Cały proces dokonuje się z zachowaniem wszystkich wymogów standardu PCI DSS.

Terminale płatnicze POS

Terminale płatnicze POS


Serwis Przelewy24 we współpracy z acquirerem SIX Payment Services oferuje usługę rozliczania transakcji dokonanych za pomocą kart płatniczych w terminalach POS (ang. point of sale – punkt handlowy).

czytaj więcej
przykłady
SMS Premium
czytaj więcej
przykłady

SMS Premium


Nasi partnerzy mają możliwość udostępniania swoim klientom płatności SMS-owych przy pomocy numerów PREMIUM. Klienci mają możliwość zapłaty poprzez wysłanie SMS-a lub wykonanie połączenia na numery 070X. Komunikacja za pomocą SMS Marketing to prosty i tani sposób utrzymywania stałego kontaktu z klientem.

Paysafecard

Paysafecard


Sprawdzony i bezpieczny internetowy środek płatniczy - paysafecard - umożliwia realizację płatności w sklepach internetowych bez posiadania konta bankowego i karty kredytowej. Klient może dokonać płatności za pośrednictwem serwisu Przelewy24 kupioną w kiosku kartą zdrapką.

czytaj więcej
przykłady
BLIK
czytaj więcej
przykłady

BLIK


System płatności mobilnych BLIK to idealny sposób na proste i bezpieczne zakupy w Internecie. Pozwala użytkownikom telefonów na dokonywanie płatności nie tylko online, ale także w sklepach stacjonarnych, kawiarniach i punktach usługowych. Umożliwia również szybkie wypłacanie telefonem gotówki w bankomatach.

Płatności odroczone

Płatności odroczone


PayPo to innowacyjna forma płatności przeznaczona dla sklepów internetowych, polegająca na odroczeniu zapłaty dla konsumenta o 21 dni bez dodatkowych kosztów. 21 dni to także czas w którym klient może podjąć decyzję, o rozłożeniu płatności na 4 wygodne raty: bez dodatkowych weryfikacji. System PayPo można określić hasłem „marzenia realizujesz dzisiaj, płacisz kiedy Ci wygodnie”

czytaj więcej
przykłady
Google Pay™
czytaj więcej
przykłady

Google Pay™


Google Pay to szybki i prosty sposób płatności oferowany przez Google. Łączy w sobie wszystko, czego Twoi klienci potrzebują podczas płacenia, i bezpiecznie przechowuje dane ich kart na koncie Google. Dzięki Google Pay mogą oni płacić w wielu aplikacjach bez konieczności wpisywania danych karty. Wystarczy jedno kliknięcie, aby zamówić jedzenie, zapłacić za zakupy, czy bilety do kina.

Apple Pay

Apple Pay


Usługa Apple Pay jest prosta w obsłudze i dostępna na urządzeniach Apple, z których Twoi klienci korzystają na co dzień. Dzięki niej mogą oni robić zakupy w sklepach, aplikacjach i internecie. Z Apple Pay korzysta się jeszcze łatwiej i bezpieczniej niż z tradycyjnej karty płatniczej.

czytaj więcej
przykłady