Płatności z portfeli elektronicznych

O portfelach elektronicznych

Serwis Przelewy24 umożliwia akceptację płatności z portfela wielowalutowego PayPal i Skrill. W naszej ofercie znajdują się również uniwersalne systemy płatności za pomocą telefonu komórkowego lub ze strony www. Są to portfele YetiPay i SkyCash.

...

PayPal

Forma płatności, z której korzysta już prawie 200 milionów użytkowników na świecie, w tym 900 tysięcy w Polsce, dokonując płatności w 26 walutach na 190 rynkach świata. W systemie PayPal klienci mogą płacić przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal, które można zasilać przelewami z rachunku bankowego lub innego konta PayPal.

...

Skrill

Skrill jest globalnym operatorem płatności, obecnym w ponad 35 krajach i obsługującym ponad 35 walut. Wraz z dynamicznym rozwojem w Polsce, ciągle rośnie liczba jego klientów. Serwis Przelewy24 obsługuje portfel elektroniczny Skrill, dzięki czemu klienci mogą płacić ze swojego konta w tym systemie. Doładowanie konta może nastąpić kartą lub przelewem w dowolnej walucie.

...

YetiPay

YetiPay stanowi doskonałe narzędzie dla wszystkich, którzy chcą zaoferować swoim użytkownikom możliwość dokonywania wygodnych zakupów. System mikropłatności YetiPay to narzędzie świetnie sprawdzające się przy sprzedaży niskokwotowych produktów i usług wirtualnych lub przy dotacjach na rzecz fundacji lub blogerów.

...

SkyCash

Niezależny od operatorów telekomunikacyjnych, uniwersalny system płatności przez telefon komórkowy, zapewniający prostotę i szybkość przelewów z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Załóż konto i zacznij zarabiać

Poznaj kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zarejestruj się