Płatności z portfeli elektronicznych

O portfelach elektronicznych

Serwis Przelewy24 umożliwia akceptację płatności z portfela wielowalutowego PayPal i Skrill. W naszej ofercie znajdują się również uniwersalne systemy płatności za pomocą telefonu komórkowego lub ze strony www. Są to portfele YetiPay i SkyCash.

...

PayPal

Forma płatności, z której korzysta już prawie 200 milionów użytkowników na świecie, w tym 900 tysięcy w Polsce, dokonując płatności w 26 walutach na 190 rynkach świata. W systemie PayPal klienci mogą płacić przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal, które można zasilać przelewami z rachunku bankowego lub innego konta PayPal.

...

Skrill

Skrill jest globalnym operatorem płatności, obecnym w ponad 35 krajach i obsługującym ponad 35 walut. Wraz z dynamicznym rozwojem w Polsce, ciągle rośnie liczba jego klientów. Serwis Przelewy24 obsługuje portfel elektroniczny Skrill, dzięki czemu klienci mogą płacić ze swojego konta w tym systemie. Doładowanie konta może nastąpić kartą lub przelewem w dowolnej walucie.

...

SkyCash

Niezależny od operatorów telekomunikacyjnych, uniwersalny system płatności przez telefon komórkowy, zapewniający prostotę i szybkość przelewów z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Załóż konto i zacznij zarabiać

Poznaj kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zarejestruj się