Apple Pay

Metody płatności - płatności Apple Pay

Usługa Apple Pay jest prosta w obsłudze i dostępna na urządzeniach Apple, z których Twoi klienci korzystają na co dzień. Dzięki niej mogą oni robić zakupy w sklepach, aplikacjach i internecie. Z Apple Pay korzysta się jeszcze łatwiej i bezpieczniej niż z tradycyjnej karty płatniczej.

Bezpieczny sposób płacenia

Podczas zakupów Apple Pay wykorzystuje numer przypisany konkretnemu urządzeniu
i unikalny kod transakcji. Dzięki temu numer karty nigdy nie jest przechowywany ani na urządzeniu, ani na serwerach Apple. W chwili dokonywania płatności numery kart nie są udostępniane sprzedawcom. Apple Pay nie przechowuje również informacji o transakcjach, które można byłoby powiązać z osobą dokonującą zakupu.

Bezgotówkowo, bezproblemowo

Korzystanie z Apple Pay jest równie szybkie, co płacenie kartą kredytową lub debetową. Wystarczy jedno dotknięcie, aby zapłacić za taksówkę, pizzę czy nową parę butów.
To szybki, prosty i bezpieczny sposób dokonywania płatności.

Szybka integracja z Przelewy24

Apple Pay to prosta w konfiguracji usługa, dzięki której klienci mogą łatwo i bezpiecznie płacić za pomocą urządzeń, z których korzystają na co dzień. Jeśli przyjmujesz już płatności kartami kredytowymi i debetowymi, skontaktuj się z nami, aby zacząć obsługiwać płatności Apple Pay.

Apple Pay - kroki
Płatności Apple Pay

Przykłady