Do pobrania

Platforma sklepów internetowych Sky-Shop to w pełni autorskie, zaawansowane narzędzie pozwalające w sposób prosty i intuicyjny konfigurować i zarządzać sklepem internetowym, sprzedażą na Allegro czy dropshippingiem.

System do obsługi profesjonalnych sklepów (B2C i B2B) oraz hurtowni internetowych w modelu Open SaaS. Rozwiązanie zapewnia darmowe aktualizacje, potrzebne serwery, wsparcie techniczne, szkolenia i usługi indywidualne.

RedCart.pl to nowoczesne oprogramowanie sklepu internetowego skutecznie wspierające i ułatwiające prowadzenia sprzedaży internetowej. Zawiera gotowe produkty i indywidualną maskę graficzną. Zapewnia obsługę sprzedaży w modelu dropshippingu dzięki integracji z ponad 100 hurtowniami i dostawcami oferującymi w sumie ponad 1 mln gotowych produktów.

Shoper to oprogramowanie dostarczane przez firmę DreamCommerce do prowadzenia sklepu internetowego, dostępne w modelu biznesowym SaaS w 3 zróżnicowanych pakietach oraz w wersji Premium. Oprogramowanie Shoper obsługuje cały proces zakupowy: od przyjęcia zamówienia, przez jego wysyłkę, aż do ostatniego etapu rozliczenia księgowo-magazynowego.

Oprogramowanie sklepu internetowego dedykowane małym i średnim firmom, dostosowane również do sprzedaży międzynarodowej. Dostępne w wersji Open i komercyjnej sote-med., z możliwością implementacji gotowych szablonów.

Platforma e-commerce, która oferująca trzy narzędzia: sklep internetowy, sprzedaż wielokanałową i platformę do rozmów z klientami. Kreator oferuje wybór spośród wielu atrakcyjnych szablonów również dla wersji mobile.

eSklep od home.pl to idealne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w Internecie umożliwiające wygodne wprowadzenie produktów, opisów i zdjęć. Platforma oferuje zestaw gotowych, responsywnych szablonów oraz kreator do samodzielnego zaprojektowania wyglądu sklepu.

Platforma Stripe to elastyczne narzędzia do handlu internetowego niezależnie od tego, czy jest to usługa subskrypcji, rynek na żądanie, sklep e-commerce, czy platforma crowdfundingowa.

Comarch e-Sklep zapewnia szeroki wachlarz możliwości dzięki integracji z systemami: Comarch ERP XT, Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, Comarch ERP Altum. Środowisko pozwala na obsługę wszystkich procesów handlowych (od stworzenia bazy towarów, przez efektywną sprzedaż, po fakturowanie i nadanie wysyłki).  

Subiekt nexo oferuje możliwość opłacania on-line (płatności internetowe) wystawionych faktur sprzedażowych. Po zapłacie program automatycznie ​rozliczy rozrachunek wynikający z faktury sprzedaży i dokona cesji rozrachunku na operatora płatności on-line.

Subiekt nexo oferuje możliwość opłacania on-line (płatności internetowe) wystawionych faktur sprzedażowych. Po zapłacie program automatycznie ​rozliczy rozrachunek wynikający z faktury sprzedaży i dokona cesji rozrachunku na operatora płatności on-line.

WP Desk jest platformą dla wszystkich firm, które chcą wykorzystać potencjał biznesowy WordPressa. Na platformie znajdują się: wtyczki do WordPressa i WooCommerce, usługi związane z WordPressem (np. audyty, tworzenie stron, sklepów), artykuły o wykorzystaniu WordPressa w budowaniu dochodowego biznesu

HotelWP – rozwiązanie dla WordPressa, które umożliwia bookowanie miejsc hotelowych i prowadzenie małego hotelu. Integracja płatności HBook (HotelWP) z Przelewy24 pozwala na dokonanie płatności online podczas rezerwacji pokoju. Dzięki wtyczce w szybki i łatwy sposób możliwe jest dodawanie kalendarzy, dostępności ofert, cen, a także formularze rezerwacji.

Framework dla aplikacji internetowych napisany w języku PHP, bazujący na wzorcu projektowym MVC, wydany na licencji X11. Wykorzystuje wiele istniejących projektów open-sourcowych takich jak: Doctrine, PHPUnit, Twig, Swift mailer. Korzysta także z własnych komponentów, które są dostępne w witrynie Symfony Components, Symfony Yaml, Symfony Event Dispatcher, Symfony Dependency Injector.

Omnipay jest biblioteką przetwarzania płatności dla PHP, zaprojektowaną w oparciu o pomysły Active Merchant (Active Merchant is an extraction from the e-commerce software solution Shopify). Posiada przejrzyste i spójne API, jest w pełni przetestowany. Dostarczany jest z przykładową aplikacją do uruchomienia.

Shopify to platforma dla sklepów internetowych w modelu SaaS. Dzięki dużej społeczności platforma ta szybko asymiluje się na kolejnych rynkach, w tym także polskim. Wdrożenie i konfiguracja uwzględniają: polskie płatności, tłumaczenia oraz konfigurację globalną, podłączenie narzędzi marketingowych i projekty indywidualnych layoutów.

Multi-Vendor to system marketplace z wieloma unikalnymi funkcjami, używany przez firmy na całym świecie do prowadzenia pasaży handlowych. Multi-Vendor ma pełną integrację z modelem koszykowym marketplace Przelewy24. System Multi-Vendor ma pełny proces obsługi sprzedawców wraz z automatycznym podziałem środków ze sprzedaży pomiędzy właścicielem marketplace i sprzedawcą. CS-Cart to system sklepu internetowego typu multishop, umożliwiającym zarządzanie wieloma sklepami z poziomu jednego panelu administracyjnego. Każdy ze sklepów może mieć osobną ofertę produktową, osobne drzewo kategorii, wygląd oraz dowolny adres. Program CS-Cart to doskonałe narzędzie do prowadzenia sklepu internetowego.

Załóż konto i zacznij zarabiać

Poznaj kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zarejestruj się