Przelewy zdefiniowane

Rozwiązania płatnicze - przelewy zdefiniowane

Serwis Przelewy24 udostępnia niezawodne narzędzie dedykowane działalnościom, które opierają się o regularne doładowania/wpłaty dokonywane przez stałych klientów. Znacząco usprawnia ono przetwarzanie transakcji, umożliwiając realizację płatności na podstawie stałego tytułu lub numeru rachunku przelewu bankowego

Czym są przelewy zdefiniowane

System Przelewy24 umożliwia nadanie stałego, indywidualnego tytułu przelewu lub numeru rachunku bankowego dla każdego klienta. Serwis po każdej zrealizowanej płatności przesyła powiadomienia do systemu partnera, gwarantując pełen automatyzm rozwiązania. Zapewniamy możliwość filtrowania wpłat, tak aby akceptowane były wyłącznie płatności dokonywane przez klientów, których rachunek bankowy został wcześniej zweryfikowany. Klient końcowy nie musi ponownie przechodzić procesu zamówienia i płatności aby doładować konto. Wystarczy zalogować się do banku i ponowić zdefiniowany wcześniej przelew.

Proces realizacji transakcji kształtuje się następująco:

  • podczas pierwszej transakcji prezentowana jest klientowi informacja o sposobie wypełnienia formularza bankowego – stałego zlecenia. Proces jest w pełni zautomatyzowany. Po wyborze banku następuje przekierowanie klienta do bankowości elektronicznej, gdzie system zdefiniuje stałe zlecenie.

  • po zdefiniowaniu przelewu, klient, celem zrealizowania ponownej płatności, loguje się do swojej bankowości elektronicznej i wykonuje przelew z odpowiednim tytułem lub na zdefiniowany numer rachunku bankowego.
Przelewy zdefiniowane

Przykłady

www.etoto.pl