Przelewy zdefiniowane

O przelewach zdefiniowanych

To komfortowe narzędzie dedykowane działalnościom opierającym się o regularne wpłaty od stałych klientów. Przetwarzanie transakcji i realizacja płatności następują na podstawie stałego tytułu lub numeru rachunku bankowego.

System Przelewy24 umożliwia nadanie stałego, indywidualnego tytułu przelewu lub numeru rachunku bankowego dla każdego klienta. Serwis po każdej zrealizowanej płatności przesyła powiadomienia do systemu partnera. Dostępna jest możliwość filtrowania wpłat w taki sposób, aby akceptowane były wyłącznie płatności dokonywane przez klientów posiadających zweryfikowany rachunek. Klient końcowy nie musi ponownie przechodzić procesu zamówienia i płatności, aby doładować konto.

Jak działają przelewy zdefiniowane?

  • Podczas pierwszej transakcji klient otrzymuje informację o sposobie wypełnienia formularza bankowego, czyli stałego zlecenia. Proces jest w pełni zautomatyzowany. Po wyborze banku następuje przekierowanie klienta do bankowości elektronicznej, gdzie system definiuje stałe zlecenie.
  • Następnie klient loguje się do swojej bankowości elektronicznej. By zrealizować płatność, wykonuje przelew z odpowiednim tytułem lub na zdefiniowany numer rachunku bankowego.

Załóż konto i zacznij zarabiać

Poznaj kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zarejestruj się