Płatności przelewami i przekazami bankowymi

Metody płatności - przelewy i przekazy bankowe

Przelewy bankowe stanowią 80-90% płatności online realizowanych w polskim e-commerce. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, serwis Przelewy24 gwarantuje w pełni automatyczną obsługę 324 banków, co stanowi obecnie najszerszą ofertę na polskim rynku e-płatności.

Przelewy i przekazy bankowe

Liczba klientów decydujących się na zakup w danym sklepie internetowym, w dużej mierze zależy od ilości udostępnionych im do wyboru metod płatności. Każdy użytkownik ma bowiem swoje wymagania i oczekuje możliwości zapłacenia w sposób, który szczególnie preferuje. Jako, że przelewy bankowe stanową około 90% polskiego rynku płatności online, obsługa właśnie tego kanału płatniczego musi być w najwyższym stopniu rzetelna
i optymalna. Dlatego też, w oparciu o współpracę ze wszystkimi polskimi bankami, serwis Przelewy24 wytycza kierunki rozwoju w tej dziedzinie, stale rozszerzając i aktualizując swoją ofertę, zajmując niezmiennie pozycję lidera technologicznego na rynku e-płatności.

Oferujemy unikalny sposób obsługi zarówno dla e-transferów, jak i e-przelewów. O ile podczas płatności e-transferem, formularz płatności na stronie banku wypełniony zostaje automatycznie, tak w przypadku e-przelewu, dane trzeba uzupełnić ręcznie. Jednakże, jako jedyny serwis w Polsce, oferujemy zautomatyzowany proces płatności nie tylko dla wspomnianych e-transferów, ale także dla e-przelewów.

Ważnym zagadnieniem jest również optymalizacja procesu zakupowego. Dokładamy wszelkich starań, żeby każda transakcja realizowana za naszym pośrednictwem przebiegała w sposób prosty, intuicyjny i szybki. Celem ograniczenia ilości kroków jaką użytkownik musi pokonać w procesie zakupowym, przygotowaliśmy możliwość integracji modułu Przelewy24 bezpośrednio w sklepie internetowym. Gwarantujemy partnerom możliwość personalizacji procesu płatności, co oznacza dowolność ingerencji w kwestie graficzne
i funkcjonalne naszego modułu. Wybór banku odbywać się może w oknie naszego serwisu lub bezpośrednio na stronie sklepu. W przypadku wyboru pierwszego rozwiązania, zapewniamy ekspozycję logo partnera, co w znaczny sposób wpływa na zaufanie kupujących.

Dodatkowo umożliwiamy obsługę e-przelewów na rynkach zagranicznych w tym: Czechy, Słowacja, Niemcy. Realizacja wszystkich transakcji przez Przelewy24 odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

Przelewy i przekazy bankowe

Przykłady

www.carry.pl