Raport „Płatności Cyfrowe 2019”

Raport „Płatności Cyfrowe 2019” przygotowany przez serwis GoMobi.pl po raz czwarty pokazuje, jak wygląda podejście Polaków do nowoczesnych metod płatności i jakie potrzeby mają obecnie e-konsumenci. Serwis Przelewy24, Nest Bank oraz Visa to partnerzy tej publikacji.

Rezultaty badania są ściśle skorelowane z nawykami płatniczymi klientów serwisu Przelewy24 – pokazują one rosnący udział kart, szybkich przelewów czy BLIKa w rynku e-płatności. Coraz częstszy wybór urządzeń mobilnych do finalizowania transakcji udowadnia, że Polacy są otwarci na nowinki technologiczne, a ich wymagania w zakresie szybkich i wygodnych płatności stale rosną. Więcej informacji dotyczących cyfrowych płatności można znaleźć w pełnej wersji raportu dostępnej tutaj .

WRÓĆ DO BLOGA

2   XII
2019

Rozmowa z Jackiem Kineckim

Zapraszamy na rozmowę z Dyrektorem ds. Sprzedaży i Marketingu Przelewy24, Jackiem Kineckim.
8   XI
2019

Bank Millennium i eurobank łączą siły

Planowane prace nad połączeniem systemów obu banków od 8 listopada (piątek) od godz. 18:00 do późnych godzin wieczornych 11 listopada 2019 r.
5   XI
2019

Zwrot płatności w sklepie internetowym – ile potrwa i jak się o niego ubiegać?

Kupujący w sklepie online może w ciągu 14 dni od daty dostarczenia towaru odstąpić od zawartej na odległość umowy. Co jednak z płatnością za zakupy?