Pomoc dla gastronomii od POSbistro

Blog
20.03.2020

Partner Przelewy24, POSbistro, do końca marca w ramach wsparcia dla gastronomii udostępni bezpłatnie swoje oprogramowanie każdej restauracji chcącej uruchomić system zamówień online. Aby rozpocząć korzystanie, należy posiadać tablet lub smartfon, dostęp do komputera oraz sprawne połączenie z internetem. Po rejestracji sprzedaż na wynos można prowadzić bez opłat i prowizji do końca marca. Do dyspozycji jest kilka gotowych rozwiązań ułatwiających obsługę zamówień i uwzględniających prowadzony typ działalności.

Z jakich aplikacji można korzystać w ramach promocji?

Direct Bistro

To aplikacja, dzięki której klienci lokalu będą sprawdzą menu i złożą zamówienie online. DirectBistro umożliwia przeglądanie szczegółowych opisów dań, a także cen posiłków w konkretnych punktach gastronomicznych. Aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

POSdriver

Dzięki POSdriver usprawnisz pracę kurierów. Aplikacja umożliwia m.in. tworzenie kursów na podstawie gotowych zamówień, nawigowanie kierowcy, odbiór płatności czy raportowanie pracy kierowców i utargu. Pracownicy pozostający w restauracji mają stały podgląd na to, gdzie aktualnie znajduje się kierowca, co pomaga prognozować czas kolejnych dostaw. POSdriver idealnie uzupełnia usługi dowozu w przypadku sieci lokali i działa na telefonach z systemem Android.

POScaller

Odbieranie zamówień składanych drogą telefoniczną dzięki POScaller jest bardzo łatwe i bezproblemowe. POScaller pozwala na synchronizację telefonu z tabletem, a przychodzące połączenie wyświetla się na ekranie, pokazując dane teleadresowe oraz historię zamówień Klienta. Aplikacja działa na telefonach z systemem Android.

Możliwość płatności online i brak prowizji

DirectBistro jest w pełni zintegrowane z aplikacją sprzedażową POSbistro, dzięki czemu nie trzeba już osobno wprowadzać zamówień do systemu. Płatności online od klientów są obsługiwane przez Przelewy24, co umożliwia szybkie i sprawne działanie gastronomii. Transakcje można realizować poprzez tradycyjny przelew one-click oraz BLIK.

Dodatkową, bardzo dużą zaletą DirectBistro jest fakt, że aplikacja ta nie pobiera prowizji za zrealizowane zamówienia.
Ponadto, w związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce skutkującym czasowym wstrzymaniem sprzedaży w restauracjach, POSbistro oferuje wsparcie dla gastronomii. Do końca marca 2020 możliwe jest bezpłatne korzystanie z aplikacji dedykowanych dla zamówień online.  By skorzystać z promocji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj.

Udostępnij:
Podobne artykuły

Załóż konto i zacznij zarabiać

Poznaj kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zarejestruj się