Płatności online w nowej odsłonie

Blog
17.05.2016

Rosnące oczekiwania użytkowników sieci oraz właścicieli sklepów internetowych, wpływają na operatorów płatności online, stale motywując do rozwoju technologicznego, poszerzania oferty i podnoszenia jakości świadczonych usług, łącząc nowoczesność i funkcjonalność z atrakcyjnością wizualną procesu. Z tą myślą, serwis Przelewy24 udostępnił nową udoskonaloną, zarówno graficznie, jak i funkcjonalnie, formatkę płatności. Co się zmieniło?

blog24

WYGLĄD ma znaczenie

Intuicyjny layout przygotowany został z myślą o łatwym i bezpośrednim dostępie do każdej proponowanej formy płatności. Czytelne oznaczenia czasu pozostałego na zrealizowanie transakcji, wyboru języka, czy informacji o zamówieniu zapewniają użytkownikowi pełną klarowność procesu. Transparentność formatki, duże ikony banków i innych metod płatności, intuicyjna bramka kartowa gwarantują, że nawet użytkownik realizujący transakcję po raz pierwszy w życiu, z łatwością sobie poradzi.

SPERSONALIZOWANE TŁO dla każdej branży

Po raz pierwszy sprzedawca będzie mógł podkreślić wyjątkowość swojego sklepu spersonalizowanym tłem formatki. Odpowiednio dobrany obraz może wskazać branżę, w której funkcjonuje firma lub wkomponować się w jej spójny przekaz graficzny. Możliwość dodania logotypu do formatki gwarantuje utrwalenie poczucia bezpieczeństwa i przywiązania kupującego do marki sklepu. Serwis dba także o funkcjonalność rozwiązań, umożliwiając zbudowanie spersonalizowanego widoku metod płatniczych bezpośrednio na stronie, również w przypadku transakcji kartowych. Jeśli linia graficzna sklepu jest hermetyczna i sprzedawca życzy sobie jej ścisłego przestrzegania, Przelewy24 zapewnia możliwość skorzystania z elastycznej warstwy interfejsu.

slubne zakupy

IM MNIEJ, TYM SZYBCIEJ

Minimalizacja działań ze strony użytkowników, to jeden z najważniejszych obecnie trendów internetowych. W tę samą tendencję wpisują się działania operatorów płatności, oferujących swoim klientom szybkie, intuicyjne i bezpieczne e-transakcje. Liczba przekierowań pomiędzy poszczególnymi systemami została ograniczona do minimum np. płatność kartowa, czy realizacja transakcji przez system BLIK odbywa się bezpośrednio z poziomu formatki płatniczej (LVL 0). Wszystko działa więc płynnie i szybko, a cofnięcie się klienta do sklepu nie powoduje natychmiastowego wygaśnięcia sesji i konieczności powtarzania transakcji od początku.

slubne zakupy

Nowa formatka stanowi solidne narzędzie serwisu Przelewy24. Niczym wizytówka, odzwierciedla ono jego nowoczesność i elastyczność oraz przyczynia się do podwyższenia poziomu intuicyjności i komfortu realizowania transakcji online.


Iga Mrowińska
PR & Marketing Specialist - Przelewy24

Udostępnij:
Podobne artykuły

Załóż konto i zacznij zarabiać

Poznaj kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zarejestruj się