One click payment – zalety

Blog
16.08.2018

Rynek e-commerce rozwija się niezwykle dynamicznie, a w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby klientów wprowadzane są rozwiązania, które mają ułatwić proces zakupów.

Płatności online to wygodne i bezpieczne rozwiązanie, z którego codziennie korzystają miliony odbiorców. Czym są płatności w systemie One Click Payment i w jaki sposób ułatwiają życie klientom?


One Click Payment gwarantuje maksymalną ochronę danych klientów i pozwala na dokonywanie zakupów bez logowania się na strony operatorów płatności online. Sklep internetowy nie uzyskuje też numeru karty płatniczej ani innych wrażliwych danych, co znacząco podnosi bezpieczeństwo transakcji. Jest to także duży atut dla e-sklepów - nie muszą one uzyskiwać certyfikatu PCI, czyli spełniać rygorystycznych standardów mających na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa danych z kart płatniczych. Nie ma takiej potrzeby, ponieważ – jak wspomniano- nie mają one dostępu do danych wrażliwych klientów.

Szybkość transakcji

Klienci sklepów internetowych cenią sprawne i błyskawiczne przeprowadzanie transakcji. One Click Payment przyciąga odbiorców nie tylko wygodą, ale również szybkością dokonywania płatności, które zajmują kilka sekund.

Udostępnij:
Podobne artykuły

Załóż konto i zacznij zarabiać

Poznaj kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zarejestruj się