One click payment – zalety

Rynek e-commerce rozwija się niezwykle dynamicznie, a w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby klientów wprowadzane są rozwiązania, które mają ułatwić proces zakupów.

Płatności online to wygodne i bezpieczne rozwiązanie, z którego codziennie korzystają miliony odbiorców. Czym są płatności w systemie One Click Payment i w jaki sposób ułatwiają życie klientom?One Click Payment, czyli płatność za pomocą jednego kliknięcia, to system stworzony z myślą o sklepach, do których klienci powracają regularnie i często robią w nich zakupy. Najważniejsze argumenty, które przekonują klientów do skorzystania z systemu One Click Payment, to bez wątpienia wygoda i szybkość transakcji, a także bezpieczeństwo danych osobowych.

Wygodna płatność

One Click Payment pozwala na zakupy przy użyciu karty płatniczej, której dane są zapamiętywane przez system po uprzedniej zgodzie klienta. To zdecydowanie ułatwia i skraca czas kolejnych transakcji. Przy następnych zakupach nie trzeba więc logować się do banku lub wykonywać przelewów ręcznie. Płatność odbywa się w oparciu o token karty płatniczej. Wystarczy jedno kliknięcie i zakupy zostają opłacone. System One Click Payment umożliwia również używanie w jednym sklepie kilku kart płatniczych.

Bezpieczeństwo danych osobowych

Kwestie bezpieczeństwa podczas korzystania z bankowości elektronicznej są priorytetowe dla klientów kupujących przez Internet. System One Click Payment gwarantuje maksymalną ochronę danych klientów i pozwala na dokonywanie zakupów bez logowania się na strony operatorów płatności online. Sklep internetowy nie uzyskuje też numeru karty płatniczej ani innych wrażliwych danych, co znacząco podnosi bezpieczeństwo transakcji. Jest to także duży atut dla e-sklepów - nie muszą one uzyskiwać certyfikatu PCI, czyli spełniać rygorystycznych standardów mających na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa danych z kart płatniczych. Nie ma takiej potrzeby, ponieważ – jak wspomniano- nie mają one dostępu do danych wrażliwych klientów.

Szybkość transakcji

Klienci sklepów internetowych cenią sprawne i błyskawiczne przeprowadzanie transakcji. One Click Payment przyciąga odbiorców nie tylko wygodą, ale również szybkością dokonywania płatności, które zajmują kilka sekund.

WRÓĆ DO BLOGA

30   VI
2020
26   VI
2020

3 najpopularniejsze modele integracji – czyli sposoby na wdrożenie płatności w sklepie internetowym

Odpowiednie dostosowanie ścieżki płatności dla sklepu internetowego może w znacznym stopniu wpłynąć na zwiększenie jego konwersji.
25   VI
2020

E-Izba Friday z CCO Przelewy24

W piątek, 3 lipca o 9:00 zapraszamy na e-Izba Friday z udziałem CCO Przelewy24, Jackiem Kineckiego.