Kupon specjalny na 7. urodziny AliExpress

Blog
20.03.2017
aliexpress

Z okazji urodzin, AliExpress we współpracy z operatorem Przelewy24, przygotował dla polskich kupujących dedykowaną zniżkę. Każdy nowy użytkownik, który po raz pierwszy zdecyduje się na zakupy na chińskiej platformie i opłaci zamówienie przez Przelewy24, będzie mógł skorzystać ze specjalnego kuponu o wartości $5, obniżającego cenę zakupów za min. $20.

Jak zdobyć kupon?

 1. Załóż konto na platformie AliExpress
 2. Pobierz kupon ze strony: https://sale.aliexpress.com/p24_328.htm
 3. Użyj kuponu podczas płatności za zakupy

ZOBACZ, CZEGO NAJCZĘŚCIEJ NA ALIEXPRESS SZUKAJĄ POLACY
[RANKING OTRZYMANY BEZPOŚREDNIO OD ALIEXPRESS]

 1. Okulary przeciwsłoneczne – nawet za mniej niż $1
 2. Biżuteria pozłacana - nawet za mniej niż $0.50
 3. Portfele - nawet za mniej niż $1.50
 4. Słuchawki - nawet za mniej niż $0.50
 5. Bielizna sportowa - nawet za ok. $1.9
 6. Krawaty i muszki - nawet za mniej niż $1

Oprócz rzeczy wskazanych powyżej, z Chin przybywa do nas sporo elektroniki, m.in. smartfonów, odzieży, zegarków i akcesoriów dziecięcych. Niskie ceny, darmowa dostawa, bezpieczeństwo i potężny wybór kuszą coraz szersze grono rodzimych konsumentów. Rosnąca popularność AliExpress odzwierciedla stale zwiększająca się liczba tematów na forach internetowych, blogów, stron i profili Facebookowych poświęconych wyłącznie zakupom na chińskiej platformie.

Jakie inne promocje przygotował Chiński Gigant?

Specjalnie odmieniona na okoliczność święta, strona aliexpress.com informuje o milionach produktów w najatrakcyjniejszych możliwych cenach. Poza wyjątkowymi cenami (w poszczególnych sklepach zniżki sięgają nawet 90%), AliExpress oferuje klientom akcje promocyjne, które pozwolą zaoszczędzić jeszcze więcej:

 • Game Land – Gra, która polega na odwiedzaniu promowanych sklepów i granie u nich w Bubble Challenge, czyli celowanie strzałą w kolorowe kule. Do wygrania w tej grze są kupony do wykorzystania u danego sprzedawcy oraz kupony ogólne od AliExpress.
 • Zadania dzienne – Gra polega na codziennym wykonywaniu zadań ustalonych przez twórców gry. Realizacja zadania dziennego poskutkuje otrzymaniem kuponu o wartości $2. Na wykonanie Daily Task, każdy użytkownik ma 24h.
 • Lista marzeń – Powtórzenie zabawy z poprzednich lat. Zadaniem do wykonania jest utworzenie tzw. funlisty i udostępnienie jej publicznie w mediach społecznościowych.

Jak kupować z Polski?

Gigant eCommerce z Państwa Środka z powodzeniem funkcjonuje w naszym kraju, nie tylko dzięki przetłumaczeniu strony na język polski. Rodzimi kupujący mogą bowiem dokonać płatności w najdogodniejszy możliwy sposób – automatycznym przelewem w złotówkach (PLN), bez żadnych kosztów dodatkowych oraz bez konieczności zakładania konta walutowego, karty kredytowej, czy rejestrowania się u operatora. Dzięki serwisowi Przelewy24, polscy konsumenci dokonują natychmiastowej płatności z konta swojego banku, unikając niekorzystnych przewalutowań czy kilkudniowych opóźnień w księgowaniu. Schemat płatności jest identyczny z procesem zakupowym znanym z polskich e-sklepów.

Zasady bezpieczeństwa

 1. Należy pamiętać, że wyprzedaż na taką skalę, stanowi dla sprzedawcy okazję do sztucznego obniżania cen produktów, po ich uprzednim krótkotrwałym podniesieniu. Warto więc porównać wartość danego przedmiotu u różnych sprzedawców.
 2. Najbezpieczniej jest kupować od sprzedawcy z wysokim ratingiem. Ocena ogólna wskazuje liczbę pozytywnych komentarzy i stopień zadowolenia klientów z otrzymanego towaru.
 3. Warto zwrócić uwagę na ilość towaru zakupionego dotychczas od danego sprzedawcy oraz od jakiego czasu jest on aktywny na AliExpress. Im dłuższy staż i większa sprzedaż, tym wyższe prawdopodobieństwo rzetelności sprzedawcy.


Iga Mrowińska
PR & Marketing Specialist - Przelewy24

Udostępnij:
Podobne artykuły

Załóż konto i zacznij zarabiać

Poznaj kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zarejestruj się