Bilet do kina za jeden klik

Blog
11.06.2017

Zakup dosłownie jednym kliknięciem, bez uzupełniania danych karty kredytowej, logowania się do konta bankowego i wprowadzania kodów autoryzacyjnych na stronie – tak teraz mogą płacić za bilety klienci Multikina. Dzięki metodzie OneClick, korzystanie z BLIKA za pośrednictwem operatora Przelewy24 nigdy nie było tak szybkie.

Polski Standard Płatności rozszerzył możliwości usługi BLIK, proponując nową, błyskawiczną metodę płatności za zakupy w internecie ekranie komputera, tabletu lub smartfona za pomocą jednego kliknięcia. Jako jedni z pierwszych, z usługi skorzystają klienci Multikina.


System płatności mobilnych BLIK to idealny sposób na proste i bezpieczne zakupy w Internecie. Transakcja opiera się na wpisaniu jednorazowego 6-cio cyfrowego kodu. Jest to metoda przede wszystkim wyjątkowo wygodna, wszechstronna i bezpieczna, ponieważ do dokonania płatności potrzebujemy tylko smartfon. BLIK w oparciu o metodę „jednego kliknięcia” otrzymał nową funkcjonalność - powiązanie urządzenia mobilnego, sklepu internetowego, serwisu bądź przeglądarki z bankową aplikacją mobilną użytkownika.

Jak to działa?

Użytkownik, dokonując płatności za bilet BLIKIEM na stronie multikino.pl, dostaje zaproszenie do zapamiętania strony. Dzięki temu podczas kolejnych transakcji wystarczy, że potwierdzi operację na swoim smartfonie - już bez wpisywania kodu BLIK. Niezależnie od tego, każda transakcja wymagać będzie autoryzacji kodem PIN w aplikacji mobilnej banku, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo operacji. Ta sama aplikacja umożliwia również edycję wcześniej zapamiętanych sklepów, przeglądarek, a w dalszej perspektywie także i urządzeń.


Źródło: https://multikino.pl

- W wyniku postępującej digitalizacji, polscy konsumenci są otwarci na wszelkie nowinki technologiczne w obszarze e-commerce. Klienci oczekują efektywnych i użytecznych rozwiązań płatniczych, dlatego priorytetem każdego serwisu powinno być wdrożenie możliwie najnowocześniejszych usług automatyzujących i usprawniających realizację transakcji. Strategia ta wpisuje się w zasadę win-win, w której korzyść Klienta przekłada się na korzyść sprzedawcy.”- podkreśla Jacek Kinecki, Dyrektor Sprzedaży E-commerce w Przelewy24.

„Zakupy bez kodu” to kolejna funkcjonalność, która ułatwia dokonywanie płatności BLIKIEM, z którego w tej chwili korzystają klienci Alior Banku, Banku Millennium, Banku Zachodniego WBK, ING Banku Śląskiego, mBanku (oraz Orange Finanse), PKO Banku Polskiego (oraz Inteligo), Getin Noble Banku i T-Mobile Usługi Bankowe. Ponad 2 miliony osób aktywowało BLIKA w swoich aplikacjach bankowych.

Więcej informacji na temat nowego systemu płatności mobilnych BLIK można znaleźć na stronie http://www.blikmobile.pl oraz na stronie serwisu

Iga Mrowińska
PR & Marketing Specialist - Przelewy24
Udostępnij:
Podobne artykuły

Załóż konto i zacznij zarabiać

Poznaj kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zarejestruj się