Przelewy24 wspiera nowy projekt - “TOP Women w e-biznesie”

Aktualności e-commerce
16.12.2020

Serwis Przelewy24 jest partnerem programu edukacyjnego “TOP Women w e-biznesie”. To autorski ogólnopolski program edukacyjno-rozwojowy stworzony przez Fundację Kobiety e-biznesu. Inicjatywa skierowana jest dla kobiet chcących zdobyć kompetencje, które pozwolą im zbudować nowy lub rozwijać obecny biznes online. Członkiem Kapituły Programu został Jacek Kinecki, CCO Przelewy24.

PUNKT WYJŚCIA – IDEA PROGRAMU

We wrześniu 2020 r. Fundacja Kobiety e-biznesu opublikowała raport pt. „Potencjał kobiet w e-biznesie, Wiedza o e-commerce”, którego serwis Przelewy24 był partnerem. Analiza wyników wskazała, że aż 38% respondentek planuje uruchomić sprzedaż online, a większość z nich zamierza działać szybko - 68% chce zainwestować w tego typu przedsięwzięcie w ciągu najbliższych 6 miesięcy. Co istotne, 46% spośród ankietowanych oczekuje konkretnego merytorycznego wsparcia i szuka wiedzy na temat prowadzenia biznesu online. W odpowiedzi na te potrzeby powstał program „TOP Women w e-biznesie”.

PRZEZ PRYZMAT KORZYŚCI

Program ma innowacyjną formułę - łączy warsztat wiedzy z metamorfozą wizerunku marki osobistej w sieci. Beneficjentki nauczą się, jak założyć działalność gospodarczą i prowadzić biznes online, jak budować platformę sklepu internetowego czy własną stronę internetową. Nabędą również umiejętności korzystania z social mediów i budowania w nich profesjonalnego wizerunku. Na każdym etapie nauki otrzymają wsparcie merytoryczne ekspertów - w tym serwisu Przelewy24. Podpowiemy, jakie metody płatności oraz rozwiązania będą odpowiednie dla ich biznesu.

Rekrutacja trwa do 10.02.2021 roku. Formularz rejestracyjny znajduje się TUTAJ

Więcej o współpracy serwisu Przelewy24 z Fundacją Kobiet e-biznesu: Serwis Przelewy24 nawiązał współpracę z Fundacją Kobiet e-biznesu

Udostępnij:
Podobne artykuły

Załóż konto i zacznij zarabiać

Poznaj kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zarejestruj się