Serwis Przelewy24 nawiązał współpracę z Fundacją Kobiet e-biznesu

Aktualności e-commerce
03.08.2020

Działanie Kobiet e-biznesu

Fundacja Kobiety e-biznesu poprzez swoją działalność m.in. edukuje w zakresie prowadzenia przedsiębiorstwa, wspiera kobiety w rozwoju zawodowym, pomaga w zakładaniu firmy (szczególnie opartej o wykorzystanie przestrzeni cyfrowej), promuje zatrudnienie i aktywizację zawodową. Założycielki fundacji, wykorzystując swoje doświadczenie, wiedzę oraz wykształcenie, pragną zbudować platformę wiedzy pomocną w rozwijaniu e-biznesów.

Ogólnodostępna baza wiedzy

Dzięki połączonym siłom ekspertów możliwe jest szerzenie kompleksowej wiedzy m.in. z zakresu e-commerce. Na oficjalnym kanale YouTube cyklicznie pojawiają się nowe filmy dotyczące zagadnień takich jak SEO czy budowanie własnego e-sklepu. Dzięki temu każda zainteresowana rozwojem osoba ma szansę na zdobycie informacji i inspiracji w przystępny sposób . Wkrótce ukaże się wywiad z Customer Relations Director Przelewy24, Katarzyną Sikorską, która przybliży temat wprowadzania płatności w sklepie internetowym.

Moc współpracy kobiet

Działania Fundacji kierowane są szczególnie do kobiet będących na początku swojej drogi zawodowej bądź tych, które pragną zmian i rozwoju kariery. W każdym przypadku przyda się wsparcie bardziej doświadczonych specjalistek czy aktualne informacje dotyczące świata e-commerce. Czynnie wspieramy tę inicjatywę, a więcej szczegółów ujawnimy w najbliższym czasie.


Udostępnij:
Podobne artykuły

Załóż konto i zacznij zarabiać

Poznaj kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zarejestruj się