Płatności z różnego poziomu

O płatnościach z różnego poziomu

Dzięki tej usłudze, sklep internetowy może przyjmować płatności z poziomu panelu klienta, za pośrednictwem SMS, e-mail, kodu QR niemal na każdym urządzeniu (komputer, tablet, telefon).

Elastyczne narzędzia

Dzięki elastycznym narzędziom, klient po wystawieniu dokumentu sprzedażowego, zamówieniu lub konsultacji telefonicznej nie musi przechodzić całego procesu zakupowego, logować się do serwisu/sklepu www. Otrzymuje bowiem dedykowany link i realizuje płatność bezpośrednio. W skład naszej oferty włączona jest możliwość wywołania płatności z różnego poziomu, np.:

  • powiadomienia SMS,
  • panelu klienta,
  • QR-codu,
  • bezpośrednio z faktury.

Realizacja płatności

Płatności te mogą zostać zrealizowane zarówno z poziomu strony www, jak i urządzenia mobilnego. Nasze rozwiązania nie tylko usprawniają możliwość dokonania płatności, ale stanowią również świetne zaplecze windykacyjne. Istnieje możliwość skonfigurowania systemu w taki sposób, iż w momencie, kiedy klient zainicjuje płatność, ale z różnych względów jej nie zakończy, serwis Przelewy24 automatycznie wyśle e-mail lub sms z przyciskiem "Zapłać". Udostępniamy również możliwość generowania osobnego linku do płatności. W tym wariancie do dyspozycji Klientów końcowych oddajemy niezwykle prosty, przyjazny, komfortowy i intuicyjny proces dla ponad 160 metod płatności. Istnieje możliwość generowania raportów dostosowanych do wymogów partnera.

Załóż konto i zacznij zarabiać

Poznaj kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zarejestruj się