Skorzystaj z finansowania dla Twojej firmy. Do 300 000 zł na dowolny cel.

Sprawdź w panelu

Czego szukasz?

Regulamin korzystania z Usługi Chatbot

§1.

Postanowienia ogólne

  1. Regulamin określa zasady i warunki techniczne usługi Chatbot, świadczonej drogą elektroniczną za pośrednictwem serwisów internetowych dostępnych w domenie przelewy24.pl, w tym jej subdomen, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Usługa może być również dostępna w ramach modułów płatności udostępnianych przez PayPro na zewnętrznych platformach e-commerce. W takich przypadkach interfejs Czatbota jest prezentowany w module, natomiast świadczenie Usługi Czatbot odbywa się z wykorzystaniem infrastruktury serwisów internetowych dostępnych w domenie przelewy24.pl.
  2. Regulamin określa w szczególności: rodzaj i zakres usługi świadczonej drogą elektroniczną, warunki świadczenia usługi, warunki zawierania i rozwiązywania umowy o świadczenie drogą elektroniczną, tryb postępowania reklamacyjnego.
  3. Regulamin udostępniony jest nieodpłatnie, w postaci elektronicznej, w formie, która umożliwia jego pobranie, zapoznanie się z jego treścią, utrwalenie, odtwarzanie i wydrukowanie. W przypadku korzystania z Usługi Chatbot poprzez moduł płatności dostępny na zewnętrznych platformach e-commerce, Użytkownik ma dostęp do pełnej treści Regulaminu, który może zostać pobrany bezpośrednio z interfejsu Czatbota.
  4. Usługodawca świadczy usługę drogą elektroniczną zgodnie z Regulaminem.

§2.

Definicje

Użyte w Regulaminie określenia oznaczają:
  1. Usługodawca (PayPro) - PayPro Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu przy ul. Pastelowej 8, 60-198 Poznań, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, numer NIP 7792369887, o kapitale zakładowym wynoszącym 4 737 100,00 zł, w całości opłaconym, wpisana do rejestru krajowych instytucji płatniczych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego pod numerem podmiotu w UKNF IP24/2014, jako krajowa instytucja płatnicza.
  2. Chatbot (Usługa Chatbot) - usługa świadczona na podstawie niniejszego Regulaminu stanowiąca automatyczne narzędzie wspomagające komunikację, między Użytkownikiem a Usługodawcą, które służy w szczególności do odpowiadania na pytania Użytkowników w zakresie rozwiązań technicznych, oferowanych przez PayPro usług lub wsparcia w kwestiach obsługowych.
  3. Regulamin – niniejszy dokument regulujący sposób korzystania z Usługi Chatbot.
  4. Użytkownik – pełnoletnia osoba fizyczna, która kontaktuje się z Usługodawcą korzystając z usługi Chatbot w imieniu własnym lub w imieniu innego podmiotu, jeżeli do takiego działania jest umocowana.

§3.

Zakres Usługi Chatbot

  1. Chatbot prowadzi zautomatyzowaną konwersację w czasie rzeczywistym, wedle zaprogramowanej ścieżki, podczas której:
    • udziela tekstowej odpowiedzi na najczęściej zadawane (powtarzające się) pytania z zakresu rozwiązań technicznych, oferowanych przez PayPro usług oraz kwestii obsługowych,
    • wyświetla informacje z ogólnodostępnych zasobów internetowych PayPro,
    • wyświetla linki do stron www oraz linki do dokumentów/plików do pobrania,
  2. Korzystanie z Chatbota nie wymaga ujawniania danych osobowych Użytkowników.
  3. Językiem stosowanym w relacjach z Użytkownikiem jest język polski albo angielski. Usługa Czatbot nie może być świadczona w dwóch językach jednocześnie.
  4. Korzystanie z Usługi Chatbot jest bezpłatne.
  5. Poprzez rozpoczęcie korzystania z Chatbota, Użytkownik akceptuje Regulamin. W momencie akceptacji przez Użytkownika Regulaminu, następuje pomiędzy Użytkownikiem a Usługodawcą zawarcie umowy o korzystanie z Usługi Chatbot. Umowa o korzystanie z Usługi Chatbot wygasa w momencie usunięcia historii wcześniejszej konwersacji. Historia konwersacji jest przechowywana przez Chatbot do czasu usunięcia pamięci podręcznej przeglądarki przez Użytkownika.
  6. Korzystanie z Usługi Chatbot rozpoczyna się z chwilą akceptacji przez Użytkownika Regulaminu, uruchomienia Czatbot i trwa do czasu opuszczenia okna Usługi Chatbot przez Użytkownika. W przypadku braku akceptacji Regulaminu Użytkownik może wybrać inną drogę kontaktu z Usługodawcą.
  7. Usługa Chatbot jest wymianą treści z programem komputerowym, zgodnie ze sposobem działania tego programu. Program ten mimo dołożenia wszelkiej staranności nie jest doskonały i może zawierać błędy. Program z powodu ograniczeń technologicznych nie jest także w stanie odpowiedzieć na wszystkie możliwe pytania.
  8. Przedstawiane w Chatbot treści stanowią wyłącznie sugestię lub informację przekazaną w oparciu o przekazane przez Użytkownika informacje lub zapytanie i nie mogą być traktowane jako wiążące lub ostateczne. Informacje te mogą być błędne lub nieprecyzyjne, a Użytkownik każdorazowo przed podjęciem decyzji powinien uwzględnić powyższe okoliczności.
  9. Użytkownik może w każdym czasie ze skutkiem natychmiastowym zakończyć korzystanie z Usługi Chatbot. W tym celu może zaprzestać korzystania poprzez zamknięcie okna konwersacji.
  10. 1Usługa Chatbot jest udostępniona w celu informacyjnym, nie jest w szczególności przeznaczona do składania oświadczeń mających na celu zmianę zawartej pomiędzy Użytkownikiem a Usługodawcą jakiejkolwiek umowy, której przedmiotem nie jest Usługa Chatbot oraz nie jest kanałem do prowadzenia marketingu bezpośredniego przez Usługodawcę.

§4.

Warunki świadczenia Usługi Chatbot

  1. Do skorzystania przez Użytkownika z Usługi Chatbot wymagane jest posiadanie przez Użytkownika urządzeń komputerowych z dostępem do sieci internetowej o przepustowości minimum 1Mbit/s obsługującej protokoły szyfrowania SSL 2.0 oraz nowsze, wyposażonego w jedną z przeglądarek internetowych wskazanych w ust. 2 poniżej, umożliwiającą wyświetlanie na ekranie urządzenia dokumentów HTML oraz skryptów JavaScript i TypeScript.
  2. Użytkownik powinien korzystać z najbardziej aktualnych wersji następujących przeglądarek internetowych: Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Mozilla Firefox ESR, Google Chrome.
  3. Urządzenie komputerowe Użytkownika powinno posiadać sterowniki graficzne zaktualizowane do najnowszej wersji (jeżeli dotyczy).
  4. Użytkownik powinien zapewnić brak blokady plików z rozszerzeniami „.m3u8” i „.ts” na Firewallu.
  5. Użytkownik powinien zapewnić, aby serwery „cache proxy” w sieci firmowej poprawnie obsługiwały nagłówki http "Expires".
  6. Przy korzystaniu z usługi Chatbot zaleca się, aby Użytkownik posiadał zaktualizowane oprogramowanie antywirusowe.
  7. Usługodawca nie jest zobowiązany do świadczenia Usługi Chatbot, jeśli Użytkownik nie spełnia wymogów technicznych, określonych w ust. 1 - 6 powyżej.
  8. Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za ograniczenia techniczne, wady, błędy, usterki lub uszkodzenia występujące na sprzęcie lub oprogramowaniu, z którego korzysta Użytkownik, uniemożliwiające lub ograniczające prawidłowe korzystanie z Usługi Chatbot w całości lub w części.
  9. Podczas korzystania z Usługi Chatbot zabronione jest:
    • podejmowanie jakichkolwiek działań mających na celu ingerencję w oprogramowanie Chatbot;
    • podejmowanie czynności informatycznych lub innych mających na celu wejście w posiadanie informacji nieprzeznaczonych dla Użytkownika;
    • dostarczanie treści o charakterze bezprawnym, czyli naruszających obowiązujące przepisy prawa, zasady współżycia społecznego lub dobra osobiste osób trzecich;
    • rozsyłanie lub umieszczanie w Chatbot niezamówionej informacji handlowej;
    • używanie sformułowań mających dyskryminujący charakter.
  10. Użytkownik zobowiązuje się podczas korzystania z Usługi Chatbot do przestrzegania obowiązującego na terenie Rzeczypospolitej Polskiej prawa oraz postanowień niniejszego Regulaminu.
  11. Usługodawca może w każdym momencie rozszerzyć, zmienić, ograniczyć lub zaprzestać oferowania zarówno wobec niektórych funkcjonalności jak i całości Usługi Chatbot.
  12. Usługodawca zastrzega sobie prawo do zaprzestania świadczenia Usługi Chatbot na rzecz Użytkownika i wypowiedzenia umowy o świadczenie Usługi Chatbot:
    • ze skutkiem natychmiastowym w przypadku popełnienia przez Użytkownika przestępstwa przy wykorzystaniu Usługi Chatbot lub korzystania przez Użytkownika z Usługi Chatbot w inny sposób naruszający powszechnie obowiązujące przepisy prawa;
    • ze skutkiem natychmiastowym w przypadku naruszania w sposób uporczywy (pomimo wcześniejszego upomnienia przez Usługodawcę) lub rażący niniejszego Regulaminu.

§5.

Zakres odpowiedzialności Usługodawcy

  1. Usługodawca dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia każdorazowej, ciągłej i pełnej dostępności Usługi Chatbot, jednak nie gwarantuje jej i nie odpowiada za jej dostępność.
  2. W szczególności Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za przerwy i zakłócenia w dostępności i korzystaniu z Usługi Chatbot, jeśli są spowodowane:
    • koniecznością naprawy, wymiany rozbudowy, modyfikacji lub konserwacji sprzętu komputerowego albo oprogramowania,
    • przyczynami niezależnymi od Usługodawcy (siła wyższa, działania/zaniechania osób trzecich).
  3. Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za sposób korzystania z Usługi Chatbot przez Użytkowników, a także za treści przekazywane przez Użytkowników i ich prawdziwość.
  4. Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za niewykonanie lub nienależyte wykonanie Usługi Chatbot, jeżeli jest to spowodowane przez osoby trzecie, za których działania nie odpowiada.
  5. Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki wynikające z korzystania z Usługi, w tym za decyzje podjęte przez Użytkownika na podstawie odpowiedzi dostarczanych przez Chatbot.
  6. Usługodawca nie odpowiada za treści wytwarzane przez Chatbot, zwłaszcza jeśli są one błędne, niekompletne lub w jakikolwiek sposób nieodpowiednie.
  7. Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, szkody, czy inne negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z Usługi Chatbot, w tym za pośrednie, bezpośrednie, przypadkowe, wynikowe lub inne szkody powstałe na skutek korzystania z Usługi Chatbot.
  8. Korzystając z Usługi Chatbot w ramach modułów płatności dostępnych na zewnętrznych platformach e-commerce, Użytkownik może podlegać także regulaminom oraz politykom prywatności tych platform. Użytkownik zobowiązuje się przestrzegać regulaminów oraz polityk prywatności platform e-commerce, na których korzysta z Usługi Chatbot. Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za działania podejmowane przez Użytkownika na platformach zewnętrznych, które są regulowane przez warunki określone przez te platformy.

§6.

Tryb postępowania reklamacyjnego

  1. Użytkownik jest uprawniony do składania reklamacji dotyczących działania Usługi Chatbot oraz reklamacji dotyczących treści odpowiedzi przekazanych przy wykorzystaniu Usługi Chatbot. Reklamacje powinny być kierowane do Usługodawcy w jeden z następujących sposobów komunikacji:
    • w formie pisemnej:
      • przesyłką pocztową na adres: PayPro S.A. ul. Pastelowa 8, 60-198 Poznań, Polska, lub
      • bezpośrednio w siedzibie PayPro lub w jednostkach organizacyjnych PayPro prowadzących obsługę klientów;
    • faksem - na numer +48 616429031;
    • w formie elektronicznej:
      • poprzez elektroniczny formularz dostępny na stronie internetowej pod adresem https://www.przelewy24.pl/centrum-pomocy
    • ustnie:
      • telefonicznie – pod numerem +48616429344; lub
      • bezpośrednio w siedzibie PayPro oraz w jednostkach organizacyjnych PayPro prowadzących obsługę klientów – do protokołu podczas tej wizyty.
  2. Reklamacja może zostać złożona także przez pełnomocnika. Jednakże z uwagi na to, że odpowiedź na reklamację może zawierać informacje objęte tajemnicą zawodową, o której mowa w ustawie z dnia 19 sierpnia 2011 r. o usługach płatniczych, podpis osoby udzielającej pełnomocnictwa powinien zostać poświadczony urzędowo albo przez notariusza, adwokata lub radcę prawnego, a nadto w pełnomocnictwie powinna zostać zawarta klauzula upoważniającą pełnomocnika do uzyskania w imieniu mocodawcy informacji chronionych wskazaną tajemnicą zawodową.
  3. Użytkownik zobowiązany jest przytoczyć wszystkie okoliczności faktyczne lub prawne uzasadniające reklamację tj. opis okoliczności i faktów, stanowiących podstawę zgłoszenia, dokumenty stanowiące poparcie dla podniesionej argumentacji, sprecyzowane zarzuty, pożądany przez Użytkownika sposób rozwiązania sprawy. Ponadto reklamacja powinna zawierać dane identyfikujące osobę składającą reklamację, adres do korespondencji lub adres e-mail, na który ma być udzielona odpowiedź (w zależności od preferowanego sposobu udzielenia odpowiedzi na reklamację). Opcjonalnie, w celu ułatwienia kontaktu, osoba, która składa reklamację może podać również numer telefonu kontaktowego. PayPro dokonuje weryfikacji, czy reklamacja spełnia wymogi określone w niniejszej procedurze. W ramach weryfikacji reklamacji PayPro jest uprawniona do zwrócenia się o uzupełnienie reklamacji w terminie 14 dni kalendarzowych, a po bezskutecznym upływie tego terminu - PayPro jest uprawniona do odrzucenia reklamacji z powodu niezachowania wymogów procedury reklamacyjnej (odrzucenie reklamacji stanowi odmowę uwzględnienia reklamacji). W razie odmowy udzielenia wyjaśnień lub pomocy, względnie nieudzielenia wyjaśnień lub pomocy, w terminie 14 dni kalendarzowych od doręczenia reklamującego wezwania do udzielenia wyjaśnień lub pomocy, PayPro kierując się zasadami opisanym w ust. 5 zdanie drugie dokona oceny, jakie znaczenie nadać takiej odmowie.
  4. Nieprzytoczenie wszystkich okoliczności faktycznych lub prawnych może skutkować wydłużeniem rozpatrywania reklamacji lub jej oddaleniem.
  5. Usługodawca rozpatruje reklamacje w terminie 15 dni roboczych od daty jej otrzymania. Proces rozpatrywania reklamacji podejmowany jest niezwłocznie po otrzymaniu reklamacji i przeprowadzony jest rzetelnie, wnikliwie i terminowo, z zachowaniem obiektywizmu oraz z poszanowaniem powszechnie obowiązujących przepisów prawa i dobrych obyczajów. PayPro w terminie 3 dni roboczych od otrzymania reklamacji, potwierdza fakt jej otrzymania w formie informacji wysłanej na adres e-mail wskazany w reklamacji. W przypadku, gdy PayPro w ramach weryfikacji czy reklamacja spełnia wymogi określone w Regulaminie, zwróci się do osoby składającej reklamację o jej uzupełnienie, takie wezwanie do uzupełniania reklamacji uznaje się również za potwierdzenie otrzymania reklamacji. Na wyraźne żądanie osoby składającej reklamację, pod warunkiem podania przez nią niezbędnych danych osobowych i kontaktowych, PayPro potwierdza fakt otrzymania reklamacji w formie pisemnej, przy czym w takim przypadku dla zachowania powyższego terminu, wystarczy wysłanie przesyłki listem poleconym.
  6. W przypadkach szczególnie skomplikowanych uniemożliwiających udzielenie odpowiedzi we wskazanym terminie, PayPro przekazuje osobie składającej reklamację, w formie przewidzianej dla odpowiedzi na reklamację, informację zawierającą:
    • wyjaśnienie przyczyny braku możliwości dotrzymania terminu;
    • wskazanie okoliczności, które muszą zostać ustalone w celu rozpatrzenia reklamacji;
    • wskazanie przewidywanego terminu udzielenia odpowiedzi, nie dłuższego jednak niż 35 dni roboczych od dnia otrzymania reklamacji.
  7. Jeżeli Usługodawca nie udzielił odpowiedzi na reklamację złożoną przez Użytkownika w terminie, o którym mowa punkcie 5, uważa się, że Usługodawca uznał reklamację.
  8. Odpowiedź na reklamację powinna być udzielona w sposób przystępny i zrozumiały oraz zawierać w szczególności rozstrzygnięcie o wyniku rozpatrzenia reklamacji. Ponadto w przypadku odmowy uznania reklamacji w całości lub części, odpowiedź na reklamację zawiera dodatkowo: pouczenie o możliwości i sposobie odwołania się od stanowiska zawartego w odpowiedzi na reklamację, pouczenie o możliwości i sposobie skorzystania z formy pozasądowego rozwiązywania sporów, wystąpienia z wnioskiem o rozpatrzenie sprawy do Rzecznika Finansowego lub wystąpienia z powództwem do sądu powszechnego ze wskazaniem podmiotu, który powinien być pozwany i sądu miejscowo właściwego do rozpoznania sprawy.
  9. Reklamujący podając w reklamacji adres e-mail wnosi i wyraża zgodę na to, że PayPro udzieli odpowiedzi na reklamację w formie elektronicznej, na ten adres e-mail wskazany w reklamacji. Jednakże na wyraźne żądanie osoby składającej reklamację, pod warunkiem podania przez nią niezbędnych danych osobowych i kontaktowych, PayPro udziela odpowiedzi na reklamację w formie pisemnej lub za pomocą innego trwałego nośnika informacji, przy czym w takim przypadku dla zachowania terminu rozstrzygnięcia reklamacji, wystarczy wysłanie przesyłki listem poleconym.
  10. PayPro dopuszcza możliwość złożenia przez podmiot reklamujący odwołania od stanowiska zawartego w odpowiedzi na reklamację, poprzez złożenie w terminie 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania odpowiedzi na reklamację wniosku o ponowne rozpatrzenie reklamacji. Do wniosku o ponowne rozpatrzenia reklamacji oraz odpowiedzi na ten wniosek stosuje się odpowiednio postanowienia dotyczące reklamacji, przy czym w odpowiedzi na wniosek zawarte jest pouczenie o możliwości wystąpienia z powództwem do sądu powszechnego, zaś w przypadku osób składających reklamację będących konsumentami także o możliwości zwrócenia się o pomoc do właściwego miejscowo Powiatowego (Miejskiego) Rzecznika Konsumenta.
  11. Przy rozpatrywaniu reklamacji Usługodawca opiera się na obowiązujących przepisach prawa oraz postanowieniach Regulaminu.
  12. Zakończone postępowanie reklamacyjne może zostać wznowione, a rozstrzygnięcie zmienione w razie ujawnienia nowych okoliczności mających wpływ na rozstrzygnięcie reklamacji.
  13. Niezależnie od reklamacji, o której mowa w powyższych postanowieniach, reklamujący może wnieść do organu sprawującego nadzór nad PayPro, to jest do Komisji Nadzoru Finansowego, skargę na działanie PayPro lub jej agenta, jeżeli działanie to narusza przepisy prawa.
  14. Po wyczerpaniu drogi postępowania reklamacyjnego, spór między reklamującym a PayPro może być zakończony w drodze pozasądowego postępowania w sprawie rozwiązywania sporów między klientem a podmiotem rynku finansowego:
    • prowadzonego przez Rzecznika Finansowego ( https://rf.gov.pl/ ), zgodnie z przepisami rozdziału 4 ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 r. o rozpatrywaniu reklamacji przez podmioty rynku finansowego i o Rzeczniku Finansowym. Postępowanie wszczyna się na wniosek reklamującego. Jeżeli Rzecznik Finansowy nie odmówi rozpatrzenia sporu, udział PayPro w tym postępowaniu jest obowiązkowy.
    • prowadzonego przez sąd polubowny przy Komisji Nadzoru Finansowego ( https://www.knf.gov.pl/dla_konsumenta/sad_polubowny).
  15. Postępowanie o którym mowa w ust. 14, w okresie do dnia 20 marca 2025 roku, może być także zainicjowane za pośrednictwem platformy ODR o której mowa w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) NR 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r. w sprawie internetowego systemu rozstrzygania sporów konsumenckich oraz zmiany Rozporządzenia (WE) nr 2006/2004 i dyrektywy 2009/22/WE (rozporządzenie w sprawie ODR w sporach konsumenckich), o ile Rzecznik Finansowy lub/i Sąd Polubowny przy Komisji Nadzoru Finansowego zostaną zarejestrowane w tej platformie jako podmioty ADR. Platforma ODR dostępna jest pod adresem https://ec.europa.eu/consumers/odr/. Wskazane rozporządzenie w sprawie ODR w sporach konsumenckich traci moc ze skutkiem od dnia 20 lipca 2025 r., a w związku z tym platforma ODR zostaje zlikwidowana, a możliwość składania skarg za pośrednictwem platformy ODR wygasa z dniem 20 marca 2025 r.
  16. Zamiast składać wniosek o wszczęcie postępowania, o którym mowa w 14 lit. a. reklamujący po wyczerpaniu drogi postępowania reklamacyjnego, może wystąpić do Rzecznika Finansowego z wnioskiem o rozpatrzenie sprawy poreklamacyjnym postępowaniu interwencyjnym.
  17. Podmiot składający reklamację może również wystąpić z powództwem do sądu powszechnego miejscowo właściwego do rozpoznania sprawy, którym zasadniczo jest sąd powszechny właściwy dla siedziby strony pozwanej, czyli w przypadku pozwu skierowanego przeciwko PayPro sądem tym jest Sąd Rejonowy w Poznań - Grunwald i Jeżyce w Poznaniu. Podmiotem pozwanym w takim przypadku powinien być PayPro, którego dane zostały szczegółowo wskazane w treści odpowiedzi na reklamację.

§7.

Dane osobowe

  1. Dane osobowe gromadzone w związku z wykorzystaniem Usługi Chatbot przetwarzane są zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej: RODO).
  2. Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PayPro Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu przy ul. Pastelowej 8, 60-198 Poznań, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, numer NIP 7792369887, o kapitale zakładowym wynoszącym 4 737 100,00 zł, w całości opłaconym.
  3. Kontakt z Administratorem możliwy jest poprzez adres ado@przelewy24.pl lub listowanie na adres wskazany w punkt 2 powyżej.
  4. Administrator wyznaczył Inspektora ochrony danych, z którym możesz skontaktować się w formie elektronicznej wysyłając wiadomość na adres email ido@przelewy24.pl
  5. PayPro przetwarza Twoje dane osobowe na potrzeby przeanalizowania Twojego zgłoszenia złożonego za pośrednictwem Usługi Chatbot oraz udzielenie Ci odpowiedzi na ww. zgłoszenia na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO tj. prawnie uzasadnionego interesu administratora.
  6. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do realizacji celu, dla którego zostały zebrane, jednak nie dłużej niż 1 rok od momentu ich pozyskania tj. przesłania do nas zapytania przez Chatbot.
  7. Dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom.
  8. W procesie przetwarzania danych nie dochodzi do transferu danych poza EOG oraz do organizacji międzynarodowych.
  9. W związku z przetwarzaniem przez PayPro Twoich danych osobowych przysługuje Ci prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu oraz złożenia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  10. Podanie danych jest dobrowolne i nie ma konieczności ich podawania w celu uzyskania odpowiedzi na pytania kierowane przez Chatbot.

§8.

Postanowienia końcowe

  1. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie powszechnie obowiązujące przepisy prawa.
  2. Wszelkie spory wynikłe w związku ze świadczeniem Usługi Chatbot, będą rozstrzygane przez właściwy sąd powszechny.

Historia zmian:

#

Regulamin korzystania z Usługi Chatbot v5.0

Obowiązująca od 14.05.2025 r.

#

Regulamin korzystania z Usługi Chatbot v4.0

Obowiązująca od 20.03.2025 r.

#

Regulamin korzystania z Usługi Chatbot v3.0

Obowiązująca od 07.01.2025 r.

#

Regulamin korzystania z Usługi Chatbot v2.0

Obowiązująca od 07.10.2024 r.

#

Regulamin korzystania z Usługi Chatbot v1.0

Obowiązująca od 16.09.2024 r.


Załóż konto online już teraz

Skorzystaj z kompleksowych rozwiązań dla Twojego biznesu.

Włącz płatności