ZenCard dostępny we wtyczkach Przelewy24

Aktualności e-commerce
15.01.2017

Platforma ma za zadanie rozszerzyć funkcjonalność sklepów internetowych i ułatwić prowadzenie programów lojalnościowych dla klientów.

Istotą ZenCard jest nagradzanie klienta za zakupy, jakie wykonuje, jednocześnie maksymalnie upraszczając proces tak, aby nie musiał dbać o odbiór promocji we własnym zakresie ani posiadać kuponów, bonów i kodów rabatowych. ZenCard to technologia stworzona z myślą̨ o każdym sklepie, chcącym prowadzić́ swój własny, unikalny program lojalnościowy.Jest to nowe na polskim rynku rozwiązanie, które pozwala bez wysiłku zdobywać nowych Klientów oraz lojalizować istniejących. Kupujący nie musi dbać o odbiór nagrody we własnym zakresie, pamiętać o należnych mu zniżkach czy poszukiwać kodów promocyjnych w sieci. Dzięki ZenCard proces rejestracji, redempcji nagród I lojalizacji klientów zostaje maksymalnie uproszczony, co powoduje, że użytkownicy chętniej przystępują do programu i korzystają z promocji. Technologia pozwala na przygotowanie spersonalizowanej oferty i komunikacji z Klientem, uwzględniającej jego zachowania zakupowe i zainteresowania.

Obecnie większość sklepów przyznaje rabaty z pominięciem segmentacji swoich Klientów. Dzięki technologii ZenCard, kampanie promocyjne będą sprofilowane i spersonalizowane, a tym samym znacznie skuteczniejsze. Pozytywne emocje związane z zakupami w danym sklepie pogłębiają lojalność Klienta do marki i zwiększają prawdopodobieństwo powrotu do sklepu. Wyeliminowanie plastikowych kart i tradycyjnych kuponów to wygoda dla kupujących, a dla sprzedawców nowe możliwości dotarcia do wielomilionowej rzeszy posiadaczy kart płatniczych.

W celu korzystania z technologii w sklepach internetowych, opracowana została wtyczka Przelewy24 z wbudowaną funkcjonalnością ZenCard. Integracja sklepu jest dzięki temu prosta i szybka – nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. Integracja na poziomie koszyka gwarantuje w pełni automatyczną obsługę. Wdrożenie modułu w sklepie internetowym zajmuje tyle, ile sama instalacja wtyczki. To oznacza, że klient w e-commerce może zapłacić w dowolny sposób (karta płatnicza, pay-by-link, tradycyjny przelew, etc.), mając pewność poprawnego naliczenia rabatu.

Pierwsze kroki z systemem pomogą pokonać konsultanci ZenCard, którzy zarówno na początku jak też na dalszych etapach będą wspierać sprzedawców swoją wiedzą I doświadczeniem.

Zespół Przelewy24

Udostępnij:
Podobne artykuły

Załóż konto i zacznij zarabiać

Poznaj kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zarejestruj się