XV Finał Szlachetnej Paczki

XV Finał Szlachetnej Paczki 2015 już za nami!

Ponad 21 tys. rodzin z całej Polski, do których dotarła mądra pomoc, tysiące darczyńców i ponad 10 tys. wolontariuszy rozwożących pakunki. Wyniki są imponujące. Cieszymy się bardzo, że kolejny raz nasz zespół Przelewy24 mógł wesprzeć tak ważną akcję i zorganizować pomoc potrzebną rodzinie. Mieliśmy też okazję razem z wolontariuszami sami ją dostarczyć i na własne oczy zobaczyć jak wielkie znaczenie mają takie wydarzenia w życiu rodziny i jak niezwykła jest radość dzieci otwierających drzwi wolontariuszom. Bardzo dziękujemy wszystkim pracownikom, ich przyjaciołom i rodzinom za wielkie serca i ogromne zaangażowanie w akcję SZLACHETNEJ PACZKI.

Dzięki kreatywności oraz skuteczności kolegów i koleżanek z zespołu udało się spełnić wszystkie marzenia rodziny, zarówno te praktyczne (jak sprzęty i urządzenia podstawowego użytku) jak i te przyziemniejsze, na które czekały przede wszystkim dzieci.

DZIĘKUJEMY!

Zespół Przelewy24

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

22   I
2019

Kampania phishingowa

UWAGA! Trwa kampania phishingowa, w której nadawca posługuje się spreparowanym potwierdzeniem transakcji z systemu Przelewy24. Kampania ma na celu zainfekowanie komputera lub telefonu ofiary złośliwym oprogramowaniem.
10   I
2019

Zapłać przez Przelewy24 i odbierz 20% Cashback

Składając zamówienie na Planet Plus i płacąc za pomocą Przelewy24 otrzymają Państwo 20% Cashback.
31   XII
2018
© DialCom24 sp. z o.o. PayPro SA