XV Finał Szlachetnej Paczki

XV Finał Szlachetnej Paczki 2015 już za nami!

Ponad 21 tys. rodzin z całej Polski, do których dotarła mądra pomoc, tysiące darczyńców i ponad 10 tys. wolontariuszy rozwożących pakunki. Wyniki są imponujące. Cieszymy się bardzo, że kolejny raz nasz zespół Przelewy24 mógł wesprzeć tak ważną akcję i zorganizować pomoc potrzebną rodzinie. Mieliśmy też okazję razem z wolontariuszami sami ją dostarczyć i na własne oczy zobaczyć jak wielkie znaczenie mają takie wydarzenia w życiu rodziny i jak niezwykła jest radość dzieci otwierających drzwi wolontariuszom. Bardzo dziękujemy wszystkim pracownikom, ich przyjaciołom i rodzinom za wielkie serca i ogromne zaangażowanie w akcję SZLACHETNEJ PACZKI.

Dzięki kreatywności oraz skuteczności kolegów i koleżanek z zespołu udało się spełnić wszystkie marzenia rodziny, zarówno te praktyczne (jak sprzęty i urządzenia podstawowego użytku) jak i te przyziemniejsze, na które czekały przede wszystkim dzieci.

DZIĘKUJEMY!

Zespół Przelewy24

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

17   XII
2018

Zmiana formatu numeru transakcji

Nastąpi zmiana formatu numeru transakcji Przelewy24.
10   XII
2018

Finał XVIII Szlachetnej Paczki

Kolejny raz z wielką przyjemnością włączyliśmy się do akcji Szlachetna Paczka.
22   XI
2018

Kampania phishingowa

UWAGA! Trwa kampania phishingowa, w której nadawca posługuje się spreparowanym potwierdzeniem transakcji z systemu Przelewy24. Kampania ma na celu zainfekowanie komputera lub telefonu ofiary złośliwym oprogramowaniem.
© DialCom24 sp. z o.o. PayPro SA