XV Finał Szlachetnej Paczki

XV Finał Szlachetnej Paczki 2015 już za nami!

Ponad 21 tys. rodzin z całej Polski, do których dotarła mądra pomoc, tysiące darczyńców i ponad 10 tys. wolontariuszy rozwożących pakunki. Wyniki są imponujące. Cieszymy się bardzo, że kolejny raz nasz zespół Przelewy24 mógł wesprzeć tak ważną akcję i zorganizować pomoc potrzebną rodzinie. Mieliśmy też okazję razem z wolontariuszami sami ją dostarczyć i na własne oczy zobaczyć jak wielkie znaczenie mają takie wydarzenia w życiu rodziny i jak niezwykła jest radość dzieci otwierających drzwi wolontariuszom. Bardzo dziękujemy wszystkim pracownikom, ich przyjaciołom i rodzinom za wielkie serca i ogromne zaangażowanie w akcję SZLACHETNEJ PACZKI.

Dzięki kreatywności oraz skuteczności kolegów i koleżanek z zespołu udało się spełnić wszystkie marzenia rodziny, zarówno te praktyczne (jak sprzęty i urządzenia podstawowego użytku) jak i te przyziemniejsze, na które czekały przede wszystkim dzieci.

DZIĘKUJEMY!

Zespół Przelewy24

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

17   V
2019

15. urodziny Przelewy24

W tym szczególnym dla nas dniu chcemy podziękować za wszystkie przyznane serwisowi Przelewy24 w ciągu tych 15 lat nagrody, z których największą jest zaufanie 90 000 partnerów oraz milionów osób korzystających z naszych usług każdego dnia.
16   V
2019

Akcja informacyjna Związku Banków Polskich

Związek Banków Polskich rozpoczyna akcję informacyjną dotyczącą fałszywych stron udających pośredników szybkich płatności.
7   V
2019

Konferencja I LOVE COMMERCE

Przelewy24 partnerem konferencji I ♥️ Commerce