Wygraj z nami EKOMERSA!

Wygraj z nami EKOMERSA!

Serwis Przelewy24 ponownie znalazł się wśród finalistów prestiżowego konkursu branży e-commerce w Polsce – EKOMERSY 2016r. W ubiegłym roku, poparcie Państwa i Państwa klientów pozwoliło nam wygrać w głosowaniu użytkowników, za co raz jeszcze bardzo dziękujemy. Konkursowe jury doceniło nas na tle konkurencji i przyznało główną nagrodę EKOMERSA w kategorii „Rozwiązanie Płatnicze”.

Nagroda zmotywowała nas jeszcze bardziej do intensywnej pracy nad innowacyjnymi rozwiązaniami płatniczymi, z których Państwo na co dzień korzystają. W tym roku serwis Przelewy24 znów figuruje wśród pretendentów do nagrody głównej, ale tym razem w aż dwóch kategoriach:

  • Operator płatności
  • Produkt/usługa wspierająca customer suport

To, czy wygramy zależy w dużej mierze od Państwa.

Uprzejmie prosimy więc o wsparcie wyrażone głosami oddanymi na nas w konkursie , a w ramach podziękowania, przygotowaliśmy dla Państwa niespodziankę – interaktywną, odstresowującą grę, w której można poczuć smak zwycięstwa porównywalny do wygrania EKOMERSA.Zapraszamy!

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

5   VI
2019

Planowane prace modernizacyjne w DataCenter Przelewy24

W dniu 18 czerwca 2019 r. planowane są prace modernizacyjne w DataCenter Przelewy24.
3   VI
2019

Przelewy24 na Money20/20 w Amsterdamie

Już w poniedziałek 03.06. spotkajmy się w hali V, przy stoisku H116 podczas Money20/20.
17   V
2019

15. urodziny Przelewy24

W tym szczególnym dla nas dniu chcemy podziękować za wszystkie przyznane serwisowi Przelewy24 w ciągu tych 15 lat nagrody, z których największą jest zaufanie 90 000 partnerów oraz milionów osób korzystających z naszych usług każdego dnia.