Wygraj z nami EKOMERSA!

Wygraj z nami EKOMERSA!

Serwis Przelewy24 ponownie znalazł się wśród finalistów prestiżowego konkursu branży e-commerce w Polsce – EKOMERSY 2016r. W ubiegłym roku, poparcie Państwa i Państwa klientów pozwoliło nam wygrać w głosowaniu użytkowników, za co raz jeszcze bardzo dziękujemy. Konkursowe jury doceniło nas na tle konkurencji i przyznało główną nagrodę EKOMERSA w kategorii „Rozwiązanie Płatnicze”.

Nagroda zmotywowała nas jeszcze bardziej do intensywnej pracy nad innowacyjnymi rozwiązaniami płatniczymi, z których Państwo na co dzień korzystają. W tym roku serwis Przelewy24 znów figuruje wśród pretendentów do nagrody głównej, ale tym razem w aż dwóch kategoriach:

  • Operator płatności
  • Produkt/usługa wspierająca customer suport

To, czy wygramy zależy w dużej mierze od Państwa.

Uprzejmie prosimy więc o wsparcie wyrażone głosami oddanymi na nas w konkursie , a w ramach podziękowania, przygotowaliśmy dla Państwa niespodziankę – interaktywną, odstresowującą grę, w której można poczuć smak zwycięstwa porównywalny do wygrania EKOMERSA.Zapraszamy!

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

22   I
2019

Kampania phishingowa

UWAGA! Trwa kampania phishingowa, w której nadawca posługuje się spreparowanym potwierdzeniem transakcji z systemu Przelewy24. Kampania ma na celu zainfekowanie komputera lub telefonu ofiary złośliwym oprogramowaniem.
10   I
2019

Zapłać przez Przelewy24 i odbierz 20% Cashback

Składając zamówienie na Planet Plus i płacąc za pomocą Przelewy24 otrzymają Państwo 20% Cashback.
31   XII
2018
© DialCom24 sp. z o.o. PayPro SA