Wygraj z nami EKOMERSA!

Wygraj z nami EKOMERSA!

Serwis Przelewy24 ponownie znalazł się wśród finalistów prestiżowego konkursu branży e-commerce w Polsce – EKOMERSY 2016r. W ubiegłym roku, poparcie Państwa i Państwa klientów pozwoliło nam wygrać w głosowaniu użytkowników, za co raz jeszcze bardzo dziękujemy. Konkursowe jury doceniło nas na tle konkurencji i przyznało główną nagrodę EKOMERSA w kategorii „Rozwiązanie Płatnicze”.

Nagroda zmotywowała nas jeszcze bardziej do intensywnej pracy nad innowacyjnymi rozwiązaniami płatniczymi, z których Państwo na co dzień korzystają. W tym roku serwis Przelewy24 znów figuruje wśród pretendentów do nagrody głównej, ale tym razem w aż dwóch kategoriach:

  • Operator płatności
  • Produkt/usługa wspierająca customer suport

To, czy wygramy zależy w dużej mierze od Państwa.

Uprzejmie prosimy więc o wsparcie wyrażone głosami oddanymi na nas w konkursie , a w ramach podziękowania, przygotowaliśmy dla Państwa niespodziankę – interaktywną, odstresowującą grę, w której można poczuć smak zwycięstwa porównywalny do wygrania EKOMERSA.Zapraszamy!

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

17   XII
2018

Zmiana formatu numeru transakcji

Nastąpi zmiana formatu numeru transakcji Przelewy24.
10   XII
2018

Finał XVIII Szlachetnej Paczki

Kolejny raz z wielką przyjemnością włączyliśmy się do akcji Szlachetna Paczka.
22   XI
2018

Kampania phishingowa

UWAGA! Trwa kampania phishingowa, w której nadawca posługuje się spreparowanym potwierdzeniem transakcji z systemu Przelewy24. Kampania ma na celu zainfekowanie komputera lub telefonu ofiary złośliwym oprogramowaniem.
© DialCom24 sp. z o.o. PayPro SA