Wygraj z nami EKOMERSA!

Wygraj z nami EKOMERSA!

Serwis Przelewy24 ponownie znalazł się wśród finalistów prestiżowego konkursu branży e-commerce w Polsce – EKOMERSY 2016r. W ubiegłym roku, poparcie Państwa i Państwa klientów pozwoliło nam wygrać w głosowaniu użytkowników, za co raz jeszcze bardzo dziękujemy. Konkursowe jury doceniło nas na tle konkurencji i przyznało główną nagrodę EKOMERSA w kategorii „Rozwiązanie Płatnicze”.

Nagroda zmotywowała nas jeszcze bardziej do intensywnej pracy nad innowacyjnymi rozwiązaniami płatniczymi, z których Państwo na co dzień korzystają. W tym roku serwis Przelewy24 znów figuruje wśród pretendentów do nagrody głównej, ale tym razem w aż dwóch kategoriach:

  • Operator płatności
  • Produkt/usługa wspierająca customer suport

To, czy wygramy zależy w dużej mierze od Państwa.

Uprzejmie prosimy więc o wsparcie wyrażone głosami oddanymi na nas w konkursie , a w ramach podziękowania, przygotowaliśmy dla Państwa niespodziankę – interaktywną, odstresowującą grę, w której można poczuć smak zwycięstwa porównywalny do wygrania EKOMERSA.Zapraszamy!

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

18   IV
2019
17   IV
2019

Partnerstwo Planet Plus i Przelewy24

Pozyskanie przez spółkę Karta Plus, właściciela i operatora Planet Plus, silnego branżowego partnera jakim jest serwis Przelewy24, przyczyni się do rozbudowy funkcjonalności i zakresu usług świadczonych przez spółkę.
15   IV
2019

Przelewy24 na XVI Targach E-Handlu

Już 17 kwietnia porozmawiamy o handlu w internecie i poczęstujemy tajskimi lodami. Do zobaczenia na stoisku G4!
© DialCom24 sp. z o.o. PayPro SA