Toys”R”Us w gronie Partnerów Przelewy24

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu współpracy ze sklepem internetowym Toys”R”Us - jednym z największych i najbardziej cenionych dystrybutorów zabawek i produktów dla dzieci i młodzieży. W ostatnim kwartale 2016 roku sklep udostępnił swoim klientom możliwość korzystania z najbogatszej na rynku oferty płatności online.

Historia marki rozpoczyna się w 1948 roku. Obecnie Toys”R”Us posiada około 1 600 sklepów stacjonarnych w 36 krajach, z czego kilkanaście w Polsce oraz oczywiście sklep internetowy. W jego ofercie znajdują się między innymi: zabawki, sprzęt sportowy, multimedia, elektronika oraz książki. Na najmłodszych czeka specjalnie wyselekcjonowana sekcja Babies”R”Us oferująca szeroki wybór produktów dla noworodków i niemowląt. Rodzice znajdą tu: zabawki, foteliki samochodowe, wózki, ubranka, mebelki i wiele innych.

We współpracy z serwisem Przelewy24, sklep otworzył się na polski rynek ecommerce, gwarantując swoim klientom bezpieczeństwo zakupów i najszerszy wybór metod płatności. Z przyjemnością uczestniczymy w realizacji planów Toys”R”Us bycia największą światową marką dziecięcą, oferującą nie tylko szeroką gamę produktów spełniających dziecięce marzenia, ale też zapewniającą ich najwyższy standard.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zachęcamy do zakupów w Toys”R”Us, nie tylko przed Świętami.

Zespół Przelewy24

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

10   XII
2018

Finał XVIII Szlachetnej Paczki

Kolejny raz z wielką przyjemnością włączyliśmy się do akcji Szlachetna Paczka.
22   XI
2018

Kampania phishingowa

UWAGA! Trwa kampania phishingowa, w której nadawca posługuje się spreparowanym potwierdzeniem transakcji z systemu Przelewy24. Kampania ma na celu zainfekowanie komputera lub telefonu ofiary złośliwym oprogramowaniem.
9   XI
2018

11.11 - ZBLIŻA SIĘ KOLEJNE WIELKIE ŚWIĘTO ZAKUPÓW INTERNETOWYCH

Zbliża się kolejna edycja największego zakupowego święta - Singles Day Shopping Festival. W ubiegłym roku, dnia 11 listopada, pierwszy miliard odnotowano już... w dwie minuty.
© DialCom24 sp. z o.o. PayPro SA