Toys”R”Us w gronie Partnerów Przelewy24

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu współpracy ze sklepem internetowym Toys”R”Us - jednym z największych i najbardziej cenionych dystrybutorów zabawek i produktów dla dzieci i młodzieży. W ostatnim kwartale 2016 roku sklep udostępnił swoim klientom możliwość korzystania z najbogatszej na rynku oferty płatności online.

Historia marki rozpoczyna się w 1948 roku. Obecnie Toys”R”Us posiada około 1 600 sklepów stacjonarnych w 36 krajach, z czego kilkanaście w Polsce oraz oczywiście sklep internetowy. W jego ofercie znajdują się między innymi: zabawki, sprzęt sportowy, multimedia, elektronika oraz książki. Na najmłodszych czeka specjalnie wyselekcjonowana sekcja Babies”R”Us oferująca szeroki wybór produktów dla noworodków i niemowląt. Rodzice znajdą tu: zabawki, foteliki samochodowe, wózki, ubranka, mebelki i wiele innych.

We współpracy z serwisem Przelewy24, sklep otworzył się na polski rynek ecommerce, gwarantując swoim klientom bezpieczeństwo zakupów i najszerszy wybór metod płatności. Z przyjemnością uczestniczymy w realizacji planów Toys”R”Us bycia największą światową marką dziecięcą, oferującą nie tylko szeroką gamę produktów spełniających dziecięce marzenia, ale też zapewniającą ich najwyższy standard.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zachęcamy do zakupów w Toys”R”Us, nie tylko przed Świętami.

Zespół Przelewy24

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

18   IV
2019
17   IV
2019

Partnerstwo Planet Plus i Przelewy24

Pozyskanie przez spółkę Karta Plus, właściciela i operatora Planet Plus, silnego branżowego partnera jakim jest serwis Przelewy24, przyczyni się do rozbudowy funkcjonalności i zakresu usług świadczonych przez spółkę.
15   IV
2019

Przelewy24 na XVI Targach E-Handlu

Już 17 kwietnia porozmawiamy o handlu w internecie i poczęstujemy tajskimi lodami. Do zobaczenia na stoisku G4!
© DialCom24 sp. z o.o. PayPro SA