Toys”R”Us w gronie Partnerów Przelewy24

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu współpracy ze sklepem internetowym Toys”R”Us - jednym z największych i najbardziej cenionych dystrybutorów zabawek i produktów dla dzieci i młodzieży. W ostatnim kwartale 2016 roku sklep udostępnił swoim klientom możliwość korzystania z najbogatszej na rynku oferty płatności online.

Historia marki rozpoczyna się w 1948 roku. Obecnie Toys”R”Us posiada około 1 600 sklepów stacjonarnych w 36 krajach, z czego kilkanaście w Polsce oraz oczywiście sklep internetowy. W jego ofercie znajdują się między innymi: zabawki, sprzęt sportowy, multimedia, elektronika oraz książki. Na najmłodszych czeka specjalnie wyselekcjonowana sekcja Babies”R”Us oferująca szeroki wybór produktów dla noworodków i niemowląt. Rodzice znajdą tu: zabawki, foteliki samochodowe, wózki, ubranka, mebelki i wiele innych.

We współpracy z serwisem Przelewy24, sklep otworzył się na polski rynek ecommerce, gwarantując swoim klientom bezpieczeństwo zakupów i najszerszy wybór metod płatności. Z przyjemnością uczestniczymy w realizacji planów Toys”R”Us bycia największą światową marką dziecięcą, oferującą nie tylko szeroką gamę produktów spełniających dziecięce marzenia, ale też zapewniającą ich najwyższy standard.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zachęcamy do zakupów w Toys”R”Us, nie tylko przed Świętami.

Zespół Przelewy24

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

5   VI
2019

Planowane prace modernizacyjne w DataCenter Przelewy24

W dniu 18 czerwca 2019 r. planowane są prace modernizacyjne w DataCenter Przelewy24.
3   VI
2019

Przelewy24 na Money20/20 w Amsterdamie

Już w poniedziałek 03.06. spotkajmy się w hali V, przy stoisku H116 podczas Money20/20.
17   V
2019

15. urodziny Przelewy24

W tym szczególnym dla nas dniu chcemy podziękować za wszystkie przyznane serwisowi Przelewy24 w ciągu tych 15 lat nagrody, z których największą jest zaufanie 90 000 partnerów oraz milionów osób korzystających z naszych usług każdego dnia.