SUPER-PHARM wśród Partnerów Przelewy24

Miło nam poinformować o wdrożeniu modułu Przelewy24 w sklepie internetowym – SUPER-PHARM.SUPER-PHARM oferuje szeroki wybór markowych produktów do makijażu, kosmetyków i dermokosmetyków do kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała oraz szeroki asortyment produktów do pielęgnacji dzieci i niemowląt. Jednym ze znaków rozpoznawczych SUPER-PHARM jest bogata gama perfum w konkurencyjnych cenach. W drogeriach SUPER-PHARM znajdują się też wysokiej jakości produkty i kosmetyki niedostępne w innych sklepach i sieciach handlowych sygnowane marką LIFE. Oferta online będzie sukcesywnie powiększana i niedalekiej przyszłości obejmie cały asortyment dostępny w drogeriach SUPER-PHARM.Klienci i branża od lat doceniają profesjonalizm SUPER-PHARM, przyznając liczne nagrody i wyróżnienia [m.in.: Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, Laur Klienta, Solidny Pracodawca, Superbrands, godło Jakość Obsługi] stanowiące dowód najwyższych standardów świadczonych usług, poziomu dbałości o klienta oraz wiarygodności i rzetelności biznesowej. Na stronach SUPER-PHARM znaleźć można liczne porady, inspiracje, informacje o promocjach i aktualnej ofercie. Witryna została odpowiednio przygotowana do działania na urządzeniach stacjonarnych tabletach i smartfonach. Ponadto, możliwe jest ściągnięcie dedykowanej aplikacji mobilnej, pozwalającej klubowiczom LifeStyle na wykorzystanie oferty spersonalizowanej.

Kupujący w internetowej drogerii SUPER-PHARM zyskali możliwość wyboru metody płatności spośród ponad 200 udostępnianych przez serwis Przelewy24.

Zachęcamy do bezpiecznych i wygodnych zakupów w sklepie online www.superpharm.pl

Zespół Przelewy24

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

18   IV
2019
17   IV
2019

Partnerstwo Planet Plus i Przelewy24

Pozyskanie przez spółkę Karta Plus, właściciela i operatora Planet Plus, silnego branżowego partnera jakim jest serwis Przelewy24, przyczyni się do rozbudowy funkcjonalności i zakresu usług świadczonych przez spółkę.
15   IV
2019

Przelewy24 na XVI Targach E-Handlu

Już 17 kwietnia porozmawiamy o handlu w internecie i poczęstujemy tajskimi lodami. Do zobaczenia na stoisku G4!
© DialCom24 sp. z o.o. PayPro SA