Start akcji „Bezpieczna Biebrza”

Przelewy24 oraz Fundacja Dla Biebrzy rozpoczynają akcję wsparcia dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej oraz edukacji w zakresie ochrony środowiska. Realizacja tych celów będzie możliwa dzięki zbiórce środków w ramach dedykowanej strony internetowej oraz płatnościom obsługiwanym przez Przelewy24.Niedawny pożar na terenie Biebrzańskiego Parku Narodowego pokazał, że odpowiednie przygotowanie Strażaków z pobliskich jednostek jest kluczowe, szczególnie w obliczu bezpośredniego zagrożenia.Celem akcji „Bezpieczna Biebrza” jest zbiórka środków na działania prewencyjne oraz doposażenie pobliskiej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej.

Z tego względu powstała dedykowana strona internetowa, dzięki której darczyńcy będą mieli możliwość przekazania dowolnych kwot na rzecz Strażaków. Transakcje online będą realizowane z wykorzystaniem metod płatności udostępnianych przez serwis Przelewy24.


WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

30   VI
2020
25   VI
2020

E-Izba Friday z CCO Przelewy24

W piątek, 3 lipca o 9:00 zapraszamy na e-Izba Friday z udziałem CCO Przelewy24, Jackiem Kineckiego.
23   VI
2020

Przelewy24 partnerem nowego raportu "Omni-commerce. Kupuję wygodnie."

Przelewy24 to główny partner piątej edycja raportu, wzbogaconej w tym roku o wpływ COVID-19 na zachowania zakupowe Polaków.