SlubneZakupy.pl - płatność jednym kliknięciem

SlubneZakupy.pl, lider w branży sklepów ślubnych z największym asortymentem dekoracji i atrakcji na przyjęcia weselne, zaoferował swoim klientom opcję dokonywania płatności one-click, dostępną na platformie Przelewy24.

Podczas pierwszej transakcji system zapamiętuje numer referencyjny karty płatniczej klienta, co daje możliwość korzystania z niej podczas następnych zakupów bez ponownego wpisywania danych karty. Każda kolejna transakcja to już tylko jedno kliknięcie. Rozwiązanie one-clik pomaga stałym klientom znacznie przyspieszyć transakcję, wpływa na wygodę, a także zachęca do ponownego zakupu.

Sklep SlubneZakupy.pl oferuje bogaty asortyment zaproszeń ślubnych, podziękowań dla gości, a także elementy wystroju sali weselnej, kościoła czy samochodu. W sklepie ŚlubneZakupy dostępnych jest również mnóstwo nowinek i ciekawostek uwielbianych przez klientów, takich jak przypinki ślubne, akcesoria do fotobudki, księgi gości w formie plakatów, gry i zabawy weselne czy śmieszne gadżety dla młodej pary. Każdego roku przed sezonem ślubnym sklep wprowadza nowe kolekcje dekoracji ślubnych zgodnych z aktualnymi trendami w modzie ślubnej.

Młode Pary mogą wybierać dekoracje na swoje wesele spośród prawie 10 tysięcy artykułów - z pewnością więc każda para znajdzie coś dla siebie, co sprawi, że ich ślub będzie wyjątkowy i niezwykły!

Zachęcamy do zakupów!

Zespół Przelewy24

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

10   XII
2018

Finał XVIII Szlachetnej Paczki

Kolejny raz z wielką przyjemnością włączyliśmy się do akcji Szlachetna Paczka.
22   XI
2018

Kampania phishingowa

UWAGA! Trwa kampania phishingowa, w której nadawca posługuje się spreparowanym potwierdzeniem transakcji z systemu Przelewy24. Kampania ma na celu zainfekowanie komputera lub telefonu ofiary złośliwym oprogramowaniem.
9   XI
2018

11.11 - ZBLIŻA SIĘ KOLEJNE WIELKIE ŚWIĘTO ZAKUPÓW INTERNETOWYCH

Zbliża się kolejna edycja największego zakupowego święta - Singles Day Shopping Festival. W ubiegłym roku, dnia 11 listopada, pierwszy miliard odnotowano już... w dwie minuty.
© DialCom24 sp. z o.o. PayPro SA