SlubneZakupy.pl - płatność jednym kliknięciem

SlubneZakupy.pl, lider w branży sklepów ślubnych z największym asortymentem dekoracji i atrakcji na przyjęcia weselne, zaoferował swoim klientom opcję dokonywania płatności one-click, dostępną na platformie Przelewy24.

Podczas pierwszej transakcji system zapamiętuje numer referencyjny karty płatniczej klienta, co daje możliwość korzystania z niej podczas następnych zakupów bez ponownego wpisywania danych karty. Każda kolejna transakcja to już tylko jedno kliknięcie. Rozwiązanie one-clik pomaga stałym klientom znacznie przyspieszyć transakcję, wpływa na wygodę, a także zachęca do ponownego zakupu.

Sklep SlubneZakupy.pl oferuje bogaty asortyment zaproszeń ślubnych, podziękowań dla gości, a także elementy wystroju sali weselnej, kościoła czy samochodu. W sklepie ŚlubneZakupy dostępnych jest również mnóstwo nowinek i ciekawostek uwielbianych przez klientów, takich jak przypinki ślubne, akcesoria do fotobudki, księgi gości w formie plakatów, gry i zabawy weselne czy śmieszne gadżety dla młodej pary. Każdego roku przed sezonem ślubnym sklep wprowadza nowe kolekcje dekoracji ślubnych zgodnych z aktualnymi trendami w modzie ślubnej.

Młode Pary mogą wybierać dekoracje na swoje wesele spośród prawie 10 tysięcy artykułów - z pewnością więc każda para znajdzie coś dla siebie, co sprawi, że ich ślub będzie wyjątkowy i niezwykły!

Zachęcamy do zakupów!

Zespół Przelewy24

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

5   VI
2019

Planowane prace modernizacyjne w DataCenter Przelewy24

W dniu 18 czerwca 2019 r. planowane są prace modernizacyjne w DataCenter Przelewy24.
3   VI
2019

Przelewy24 na Money20/20 w Amsterdamie

Już w poniedziałek 03.06. spotkajmy się w hali V, przy stoisku H116 podczas Money20/20.
17   V
2019

15. urodziny Przelewy24

W tym szczególnym dla nas dniu chcemy podziękować za wszystkie przyznane serwisowi Przelewy24 w ciągu tych 15 lat nagrody, z których największą jest zaufanie 90 000 partnerów oraz milionów osób korzystających z naszych usług każdego dnia.