SlubneZakupy.pl - płatność jednym kliknięciem

SlubneZakupy.pl, lider w branży sklepów ślubnych z największym asortymentem dekoracji i atrakcji na przyjęcia weselne, zaoferował swoim klientom opcję dokonywania płatności one-click, dostępną na platformie Przelewy24.

Podczas pierwszej transakcji system zapamiętuje numer referencyjny karty płatniczej klienta, co daje możliwość korzystania z niej podczas następnych zakupów bez ponownego wpisywania danych karty. Każda kolejna transakcja to już tylko jedno kliknięcie. Rozwiązanie one-clik pomaga stałym klientom znacznie przyspieszyć transakcję, wpływa na wygodę, a także zachęca do ponownego zakupu.

Sklep SlubneZakupy.pl oferuje bogaty asortyment zaproszeń ślubnych, podziękowań dla gości, a także elementy wystroju sali weselnej, kościoła czy samochodu. W sklepie ŚlubneZakupy dostępnych jest również mnóstwo nowinek i ciekawostek uwielbianych przez klientów, takich jak przypinki ślubne, akcesoria do fotobudki, księgi gości w formie plakatów, gry i zabawy weselne czy śmieszne gadżety dla młodej pary. Każdego roku przed sezonem ślubnym sklep wprowadza nowe kolekcje dekoracji ślubnych zgodnych z aktualnymi trendami w modzie ślubnej.

Młode Pary mogą wybierać dekoracje na swoje wesele spośród prawie 10 tysięcy artykułów - z pewnością więc każda para znajdzie coś dla siebie, co sprawi, że ich ślub będzie wyjątkowy i niezwykły!

Zachęcamy do zakupów!

Zespół Przelewy24

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

18   IV
2019
17   IV
2019

Partnerstwo Planet Plus i Przelewy24

Pozyskanie przez spółkę Karta Plus, właściciela i operatora Planet Plus, silnego branżowego partnera jakim jest serwis Przelewy24, przyczyni się do rozbudowy funkcjonalności i zakresu usług świadczonych przez spółkę.
15   IV
2019

Przelewy24 na XVI Targach E-Handlu

Już 17 kwietnia porozmawiamy o handlu w internecie i poczęstujemy tajskimi lodami. Do zobaczenia na stoisku G4!
© DialCom24 sp. z o.o. PayPro SA