Sklep online WOJAS.PL z szybkimi płatnościami Przelewy24

Sklep online WOJAS.PL z szybkimi płatnościami Przelewy24

Z przyjemnością informujemy, iż do grona partnerów Przelewy24 dołączyła firma WOJAS - jeden z największych i najbardziej cenionych polskich producentów obuwia, udostępniając swoim klientom możliwość korzystania z najbogatszej na rynku oferty płatności online.

W sklepie Wojas.pl znajdą Państwo eleganckie skórzane obuwie damskie i męskie, modele młodzieżowe, obuwie trekkingowe oraz obuwie z linii Relaks. Buty marki WOJAS cechuje wysoka jakość wykonania potwierdzona wieloma nagrodami i wyróżnieniami. Ofertę uzupełnia galanteria skórzana - torebki, teczki i paski. WOJAS dysponuje siecią blisko 170 salonów firmowych w Polsce, na Słowacji, Czechach i Ukrainie oraz produkuje co roku kilkaset tysięcy par obuwia.

Zachęcamy Państwa do bezpiecznych i wygodnych zakupów w sklepie online Wojas.pl .

Zespół Przelewy24

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

17   V
2019

15. urodziny Przelewy24

W tym szczególnym dla nas dniu chcemy podziękować za wszystkie przyznane serwisowi Przelewy24 w ciągu tych 15 lat nagrody, z których największą jest zaufanie 90 000 partnerów oraz milionów osób korzystających z naszych usług każdego dnia.
16   V
2019

Akcja informacyjna Związku Banków Polskich

Związek Banków Polskich rozpoczyna akcję informacyjną dotyczącą fałszywych stron udających pośredników szybkich płatności.
7   V
2019

Konferencja I LOVE COMMERCE

Przelewy24 partnerem konferencji I ♥️ Commerce