Przelewy24 z nagrodą za najlepsze rozwiązanie płatnicze 2015!

Przelewy24 z nagrodą za najlepsze rozwiązanie płatnicze 2015!

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza platforma Przelewy24 zdobyła tytuł NAJLEPSZEGO ROZWIĄZANIA PŁATNICZEGO 2015 roku. Najważniejsze nagrody branży e-commerce zostały rozdane 14 października br. na gali, podczas wieczoru podsumowującego IX edycję Targów eHandlu na Stadionie Narodowym w Warszawie. Nagroda jest dla nas szczególnie cenna, ponieważ o jej przyznaniu decydowała zarówno ocena jury, jak i liczba głosów uzyskanych w głosowaniu internetowym.

Zapewniamy, że zmotywowani uzyskaniem tak prestiżowego w naszej branży tytułu będziemy dostarczać Państwu w kolejnym roku jeszcze więcej powodów do uznania naszych usług za najlepsze rozwiązanie płatnicze w branży.

Dziękujemy też wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas targów eHandlu, w tym roku była Was rekordowa ilość! Dzieliliście się z nami swoimi uwagami i opiniami na temat serwisu, my opowiadaliśmy o rozwiązaniach, które wkrótce będziemy wdrażać. Wiemy, że podobała się Wam zabawa w jednorękiego bandytę z nagrodami - obiecujemy zatem przygotować niespodziankę na kolejne targi :) Każda kolejna edycja to dla nas fantastyczna okazja na bezpośredni kontakt z Państwem i z pewnością będziemy wyczekiwać najbliższej edycji. Do zobaczenia!

Zespół Przelewy24

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

17   XII
2018

Zmiana formatu numeru transakcji

Nastąpi zmiana formatu numeru transakcji Przelewy24.
10   XII
2018

Finał XVIII Szlachetnej Paczki

Kolejny raz z wielką przyjemnością włączyliśmy się do akcji Szlachetna Paczka.
22   XI
2018

Kampania phishingowa

UWAGA! Trwa kampania phishingowa, w której nadawca posługuje się spreparowanym potwierdzeniem transakcji z systemu Przelewy24. Kampania ma na celu zainfekowanie komputera lub telefonu ofiary złośliwym oprogramowaniem.
© DialCom24 sp. z o.o. PayPro SA