Przelewy24 z nagrodą za najlepsze rozwiązanie płatnicze 2015!

Przelewy24 z nagrodą za najlepsze rozwiązanie płatnicze 2015!

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza platforma Przelewy24 zdobyła tytuł NAJLEPSZEGO ROZWIĄZANIA PŁATNICZEGO 2015 roku. Najważniejsze nagrody branży e-commerce zostały rozdane 14 października br. na gali, podczas wieczoru podsumowującego IX edycję Targów eHandlu na Stadionie Narodowym w Warszawie. Nagroda jest dla nas szczególnie cenna, ponieważ o jej przyznaniu decydowała zarówno ocena jury, jak i liczba głosów uzyskanych w głosowaniu internetowym.

Zapewniamy, że zmotywowani uzyskaniem tak prestiżowego w naszej branży tytułu będziemy dostarczać Państwu w kolejnym roku jeszcze więcej powodów do uznania naszych usług za najlepsze rozwiązanie płatnicze w branży.

Dziękujemy też wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas targów eHandlu, w tym roku była Was rekordowa ilość! Dzieliliście się z nami swoimi uwagami i opiniami na temat serwisu, my opowiadaliśmy o rozwiązaniach, które wkrótce będziemy wdrażać. Wiemy, że podobała się Wam zabawa w jednorękiego bandytę z nagrodami - obiecujemy zatem przygotować niespodziankę na kolejne targi :) Każda kolejna edycja to dla nas fantastyczna okazja na bezpośredni kontakt z Państwem i z pewnością będziemy wyczekiwać najbliższej edycji. Do zobaczenia!

Zespół Przelewy24

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

17   V
2019

15. urodziny Przelewy24

W tym szczególnym dla nas dniu chcemy podziękować za wszystkie przyznane serwisowi Przelewy24 w ciągu tych 15 lat nagrody, z których największą jest zaufanie 90 000 partnerów oraz milionów osób korzystających z naszych usług każdego dnia.
16   V
2019

Akcja informacyjna Związku Banków Polskich

Związek Banków Polskich rozpoczyna akcję informacyjną dotyczącą fałszywych stron udających pośredników szybkich płatności.
7   V
2019

Konferencja I LOVE COMMERCE

Przelewy24 partnerem konferencji I ♥️ Commerce