Przelewy24 z nagrodą za najlepsze rozwiązanie płatnicze 2015!

Przelewy24 z nagrodą za najlepsze rozwiązanie płatnicze 2015!

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza platforma Przelewy24 zdobyła tytuł NAJLEPSZEGO ROZWIĄZANIA PŁATNICZEGO 2015 roku. Najważniejsze nagrody branży e-commerce zostały rozdane 14 października br. na gali, podczas wieczoru podsumowującego IX edycję Targów eHandlu na Stadionie Narodowym w Warszawie. Nagroda jest dla nas szczególnie cenna, ponieważ o jej przyznaniu decydowała zarówno ocena jury, jak i liczba głosów uzyskanych w głosowaniu internetowym.

Zapewniamy, że zmotywowani uzyskaniem tak prestiżowego w naszej branży tytułu będziemy dostarczać Państwu w kolejnym roku jeszcze więcej powodów do uznania naszych usług za najlepsze rozwiązanie płatnicze w branży.

Dziękujemy też wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas targów eHandlu, w tym roku była Was rekordowa ilość! Dzieliliście się z nami swoimi uwagami i opiniami na temat serwisu, my opowiadaliśmy o rozwiązaniach, które wkrótce będziemy wdrażać. Wiemy, że podobała się Wam zabawa w jednorękiego bandytę z nagrodami - obiecujemy zatem przygotować niespodziankę na kolejne targi :) Każda kolejna edycja to dla nas fantastyczna okazja na bezpośredni kontakt z Państwem i z pewnością będziemy wyczekiwać najbliższej edycji. Do zobaczenia!

Zespół Przelewy24

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

22   I
2019

Kampania phishingowa

UWAGA! Trwa kampania phishingowa, w której nadawca posługuje się spreparowanym potwierdzeniem transakcji z systemu Przelewy24. Kampania ma na celu zainfekowanie komputera lub telefonu ofiary złośliwym oprogramowaniem.
10   I
2019

Zapłać przez Przelewy24 i odbierz 20% Cashback

Składając zamówienie na Planet Plus i płacąc za pomocą Przelewy24 otrzymają Państwo 20% Cashback.
31   XII
2018
© DialCom24 sp. z o.o. PayPro SA