Przelewy24 w sklepie internetowym Krystyny Jandy

Kilkanaście lat temu Krystyna Janda otworzyła pierwszy w Polsce prywatny teatr - „Polonia”.

Decyzja uznana została za ryzykowną, jednak pięć lat później aktorka zaprosiła widzów na drugą scenę, do Och-Teatru. By spełnić marzenie o niezależności artystycznej, założyła Fundację Krystyny Jandy na Rzecz Kultury. Ostatnio aktorka wkroczyła do świata urody tworząc autorską linię kosmetyków, sygnowaną własnym nazwiskiem, która stała się konkurencją dla innych polskich marek z górnej półki.

Pierwszy krem, jednocześnie flagowy produkt sklepu, został stworzony na potrzeby własne aktorki, jednak w niedługim czasie asortyment poszerzył się o kremy pielęgnacyjne na dzień i na noc, peelingi i maseczki, w ostatnim czasie także dedykowane mężczyznom. Aktorka zapewnia, że siła produktów leży w wykorzystywaniu nowinek technologicznych ze świata urody, doskonałych składnikach, ale i przystępnej cenie. Krystyna Janda wraz z przyjacielem (chemikiem) Jarosławem Cybulskim, stworzyła nową polską markę: z polskim kapitałem, dobrymi wartościami i polską myślą techniczną. Twórcy byli zgodni, że nie będą nikogo karmić obietnicami ponad miarę, ich deklaracje są więc realne. Cały zespół walczył o to, by mimo bogatych receptur, kosmetyki JANDA były dostępne w przystępnej cenie. Tak powstała unikalna kolekcja kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy, skierowana dla kobiet dojrzałych. A, jak zapewniają, to dopiero początek!


„Jesteśmy uczciwi w deklarowanym działaniu. Możesz być pewna, że opisane efekty są rzeczywiste i możliwe do uzyskania. Nie koloryzujemy, nie fantazjujemy, nie obiecujemy niemożliwego” – mówi o swoich kosmetykach Krystyna Janda.

Sklep JANDA.PL został zaopatrzony w różne funkcje personalizujące takie jak niestandardowe promocje voucherowe połączone z newsletterem, system opinii, podpowiadanie produktów uzupełniających w karcie produktu oraz w koszyku. Platforma została wzbogacona o blog związany z wydarzeniami i aktualnościami. Klienci zalogowani mają dostęp do swojego konta gdzie mogą przeglądać historię zamówień, ponawiać zamówienia oraz zarządzać informacjami dotyczącymi adresów dostawy i płatności. Dzięki efektywnym, niezawodnym i bezpiecznym rozwiązaniom, klienci JANDA.PL mogą robić zakupy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu oraz wybierać spośród 250 metod płatności bez względu na miejsce, w którym się znajdują oraz czy korzystają z komputera, czy urządzenia mobilnego.


Krystyna Janda - wybitna aktorka, reżyserka, felietonistka, autorka książek, dyrektorka artystyczna dwóch warszawskich teatrów. Człowiek - instytucja, osoba o niespożytej energii i prawości. Kobieta sukcesu. Mówią o niej "nasze dobro narodowe". Mama trójki dorosłych dzieci i babcia dwóch wnuczek. Współtwórczyni marki kosmetycznej JANDA.

Zespół Przelewy24

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

30   VI
2020
25   VI
2020

E-Izba Friday z CCO Przelewy24

W piątek, 3 lipca o 9:00 zapraszamy na e-Izba Friday z udziałem CCO Przelewy24, Jackiem Kineckiego.
23   VI
2020

Przelewy24 partnerem nowego raportu "Omni-commerce. Kupuję wygodnie."

Przelewy24 to główny partner piątej edycja raportu, wzbogaconej w tym roku o wpływ COVID-19 na zachowania zakupowe Polaków.