Przelewy24 w sklepie internetowym Krystyny Jandy

Kilkanaście lat temu Krystyna Janda otworzyła pierwszy w Polsce prywatny teatr - „Polonia”.

Decyzja uznana została za ryzykowną, jednak pięć lat później aktorka zaprosiła widzów na drugą scenę, do Och-Teatru. By spełnić marzenie o niezależności artystycznej, założyła Fundację Krystyny Jandy na Rzecz Kultury. Ostatnio aktorka wkroczyła do świata urody tworząc autorską linię kosmetyków, sygnowaną własnym nazwiskiem, która stała się konkurencją dla innych polskich marek z górnej półki.

Pierwszy krem, jednocześnie flagowy produkt sklepu, został stworzony na potrzeby własne aktorki, jednak w niedługim czasie asortyment poszerzył się o kremy pielęgnacyjne na dzień i na noc, peelingi i maseczki, w ostatnim czasie także dedykowane mężczyznom. Aktorka zapewnia, że siła produktów leży w wykorzystywaniu nowinek technologicznych ze świata urody, doskonałych składnikach, ale i przystępnej cenie. Krystyna Janda wraz z przyjacielem (chemikiem) Jarosławem Cybulskim, stworzyła nową polską markę: z polskim kapitałem, dobrymi wartościami i polską myślą techniczną. Twórcy byli zgodni, że nie będą nikogo karmić obietnicami ponad miarę, ich deklaracje są więc realne. Cały zespół walczył o to, by mimo bogatych receptur, kosmetyki JANDA były dostępne w przystępnej cenie. Tak powstała unikalna kolekcja kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy, skierowana dla kobiet dojrzałych. A, jak zapewniają, to dopiero początek!


„Jesteśmy uczciwi w deklarowanym działaniu. Możesz być pewna, że opisane efekty są rzeczywiste i możliwe do uzyskania. Nie koloryzujemy, nie fantazjujemy, nie obiecujemy niemożliwego” – mówi o swoich kosmetykach Krystyna Janda.

Sklep JANDA.PL został zaopatrzony w różne funkcje personalizujące takie jak niestandardowe promocje voucherowe połączone z newsletterem, system opinii, podpowiadanie produktów uzupełniających w karcie produktu oraz w koszyku. Platforma została wzbogacona o blog związany z wydarzeniami i aktualnościami. Klienci zalogowani mają dostęp do swojego konta gdzie mogą przeglądać historię zamówień, ponawiać zamówienia oraz zarządzać informacjami dotyczącymi adresów dostawy i płatności. Dzięki efektywnym, niezawodnym i bezpiecznym rozwiązaniom, klienci JANDA.PL mogą robić zakupy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu oraz wybierać spośród 250 metod płatności bez względu na miejsce, w którym się znajdują oraz czy korzystają z komputera, czy urządzenia mobilnego.


Krystyna Janda - wybitna aktorka, reżyserka, felietonistka, autorka książek, dyrektorka artystyczna dwóch warszawskich teatrów. Człowiek - instytucja, osoba o niespożytej energii i prawości. Kobieta sukcesu. Mówią o niej "nasze dobro narodowe". Mama trójki dorosłych dzieci i babcia dwóch wnuczek. Współtwórczyni marki kosmetycznej JANDA.

Zespół Przelewy24

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

17   XII
2018

Zmiana formatu numeru transakcji

Nastąpi zmiana formatu numeru transakcji Przelewy24.
10   XII
2018

Finał XVIII Szlachetnej Paczki

Kolejny raz z wielką przyjemnością włączyliśmy się do akcji Szlachetna Paczka.
22   XI
2018

Kampania phishingowa

UWAGA! Trwa kampania phishingowa, w której nadawca posługuje się spreparowanym potwierdzeniem transakcji z systemu Przelewy24. Kampania ma na celu zainfekowanie komputera lub telefonu ofiary złośliwym oprogramowaniem.
© DialCom24 sp. z o.o. PayPro SA