Przelewy24 partnerem Dnia Darmowej Dostawy

Przelewy24 partnerem Dnia Darmowej Dostawy

1 grudnia 2015 r. po raz szósty odbędzie się święto internetowych zakupów czyli Dzień Darmowej Dostawy. W czasie Dnia Darmowej Dostawy 2015 sklepy uczestniczące w akcji oferują wszystkim swoim klientom darmową dostawę zamówień, niezależnie od ich wartości, sposobu płatności i metody dostawy. Organizator akcji, serwis eKomercyjnie.pl, dokonuje szczegółowej weryfikacji zgłaszających się firm.

Głównym celem akcji Dzień Darmowej Dostawy jest zachęcenie jak największej liczby osób do zrobienia zakupów w sieci. Darmowa dostawa to jeden z ważniejszych czynników, którymi kierują się klienci wybierając e-sklep i z pewnością też zachęta dla wszystkich niezdecydowanych na dokonanie pierwszych e-zakupów.

Jednym z głównych partnerów tegorocznej akcji została platforma Przelewy24, obsługująca ponad 40 000 podmiotów, wspierająca od wielu lat wszelkie inicjatywy zachęcające klientów do wygodnych i bezpiecznych e-zakupów.

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

17   V
2019

15. urodziny Przelewy24

W tym szczególnym dla nas dniu chcemy podziękować za wszystkie przyznane serwisowi Przelewy24 w ciągu tych 15 lat nagrody, z których największą jest zaufanie 90 000 partnerów oraz milionów osób korzystających z naszych usług każdego dnia.
16   V
2019

Akcja informacyjna Związku Banków Polskich

Związek Banków Polskich rozpoczyna akcję informacyjną dotyczącą fałszywych stron udających pośredników szybkich płatności.
7   V
2019

Konferencja I LOVE COMMERCE

Przelewy24 partnerem konferencji I ♥️ Commerce