Przelewy24 partnerem Dnia Darmowej Dostawy

Przelewy24 partnerem Dnia Darmowej Dostawy

1 grudnia 2015 r. po raz szósty odbędzie się święto internetowych zakupów czyli Dzień Darmowej Dostawy. W czasie Dnia Darmowej Dostawy 2015 sklepy uczestniczące w akcji oferują wszystkim swoim klientom darmową dostawę zamówień, niezależnie od ich wartości, sposobu płatności i metody dostawy. Organizator akcji, serwis eKomercyjnie.pl, dokonuje szczegółowej weryfikacji zgłaszających się firm.

Głównym celem akcji Dzień Darmowej Dostawy jest zachęcenie jak największej liczby osób do zrobienia zakupów w sieci. Darmowa dostawa to jeden z ważniejszych czynników, którymi kierują się klienci wybierając e-sklep i z pewnością też zachęta dla wszystkich niezdecydowanych na dokonanie pierwszych e-zakupów.

Jednym z głównych partnerów tegorocznej akcji została platforma Przelewy24, obsługująca ponad 40 000 podmiotów, wspierająca od wielu lat wszelkie inicjatywy zachęcające klientów do wygodnych i bezpiecznych e-zakupów.

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

22   I
2019

Kampania phishingowa

UWAGA! Trwa kampania phishingowa, w której nadawca posługuje się spreparowanym potwierdzeniem transakcji z systemu Przelewy24. Kampania ma na celu zainfekowanie komputera lub telefonu ofiary złośliwym oprogramowaniem.
10   I
2019

Zapłać przez Przelewy24 i odbierz 20% Cashback

Składając zamówienie na Planet Plus i płacąc za pomocą Przelewy24 otrzymają Państwo 20% Cashback.
31   XII
2018
© DialCom24 sp. z o.o. PayPro SA