Przelewy24 najlepszym operatorem płatności 2016

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza platforma Przelewy24 drugi raz z rzędu uhonorowana została statuetką EKOMERS w kategorii Operator Płatności. Serdecznie gratulujemy finalistom i zwycięzcom wszystkich pozostałych kategorii.

Najważniejsze nagrody branży e-commerce zostały rozdane 09 listopada br. na gali, podczas wieczoru podsumowującego X edycję Targów eHandlu w Warszawie. Nagroda jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ o jej przyznaniu zdecydowała zarówno ocena jury, jak i liczba głosów uzyskanych w głosowaniu internetowym.

Zapewniamy, że zmotywowani uzyskaniem tak prestiżowego w naszej branży tytułu, w kolejnym roku dostarczymy Państwu jeszcze więcej powodów do uznania naszych usług za najlepsze rozwiązanie płatnicze w branży.

Dziękujemy też wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas targów eHandlu, w tym roku była Was rekordowa ilość! Państwa opinie, uwagi i sugestie są dla nas niezwykle ważne i stanowią inspirację do dalszych działań. Z przyjemnością zauważyliśmy, że nasza tegoroczna niespodzianka dla uczestników Targów – występ Iluzjonisty – wzbudziła Państwa duże zainteresowanie. Cieszymy się, że mogliśmy wprowadzić odrobinę magii do e-commerce’owej rzeczywistości :) Każda kolejna edycja Targów to dla nas fantastyczna okazja na bezpośredni kontakt z Państwem i z pewnością będziemy wyczekiwać najbliższej edycji.

Do zobaczenia!

Zespół Przelewy24

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

10   XII
2018

Finał XVIII Szlachetnej Paczki

Kolejny raz z wielką przyjemnością włączyliśmy się do akcji Szlachetna Paczka.
22   XI
2018

Kampania phishingowa

UWAGA! Trwa kampania phishingowa, w której nadawca posługuje się spreparowanym potwierdzeniem transakcji z systemu Przelewy24. Kampania ma na celu zainfekowanie komputera lub telefonu ofiary złośliwym oprogramowaniem.
9   XI
2018

11.11 - ZBLIŻA SIĘ KOLEJNE WIELKIE ŚWIĘTO ZAKUPÓW INTERNETOWYCH

Zbliża się kolejna edycja największego zakupowego święta - Singles Day Shopping Festival. W ubiegłym roku, dnia 11 listopada, pierwszy miliard odnotowano już... w dwie minuty.
© DialCom24 sp. z o.o. PayPro SA