Przelewy24 najlepszym operatorem płatności 2016

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza platforma Przelewy24 drugi raz z rzędu uhonorowana została statuetką EKOMERS w kategorii Operator Płatności. Serdecznie gratulujemy finalistom i zwycięzcom wszystkich pozostałych kategorii.

Najważniejsze nagrody branży e-commerce zostały rozdane 09 listopada br. na gali, podczas wieczoru podsumowującego X edycję Targów eHandlu w Warszawie. Nagroda jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ o jej przyznaniu zdecydowała zarówno ocena jury, jak i liczba głosów uzyskanych w głosowaniu internetowym.

Zapewniamy, że zmotywowani uzyskaniem tak prestiżowego w naszej branży tytułu, w kolejnym roku dostarczymy Państwu jeszcze więcej powodów do uznania naszych usług za najlepsze rozwiązanie płatnicze w branży.

Dziękujemy też wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas targów eHandlu, w tym roku była Was rekordowa ilość! Państwa opinie, uwagi i sugestie są dla nas niezwykle ważne i stanowią inspirację do dalszych działań. Z przyjemnością zauważyliśmy, że nasza tegoroczna niespodzianka dla uczestników Targów – występ Iluzjonisty – wzbudziła Państwa duże zainteresowanie. Cieszymy się, że mogliśmy wprowadzić odrobinę magii do e-commerce’owej rzeczywistości :) Każda kolejna edycja Targów to dla nas fantastyczna okazja na bezpośredni kontakt z Państwem i z pewnością będziemy wyczekiwać najbliższej edycji.

Do zobaczenia!

Zespół Przelewy24

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

2   XII
2019

Rozmowa z Jackiem Kineckim

Zapraszamy na rozmowę z Dyrektorem ds. Sprzedaży i Marketingu Przelewy24, Jackiem Kineckim.
8   XI
2019

Bank Millennium i eurobank łączą siły

Planowane prace nad połączeniem systemów obu banków od 8 listopada (piątek) od godz. 18:00 do późnych godzin wieczornych 11 listopada 2019 r.
21   X
2019

Nowa formatka płatności

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi funkcjonalnościami formatki.