Przelewy24 najlepszym operatorem płatności 2016

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza platforma Przelewy24 drugi raz z rzędu uhonorowana została statuetką EKOMERS w kategorii Operator Płatności. Serdecznie gratulujemy finalistom i zwycięzcom wszystkich pozostałych kategorii.

Najważniejsze nagrody branży e-commerce zostały rozdane 09 listopada br. na gali, podczas wieczoru podsumowującego X edycję Targów eHandlu w Warszawie. Nagroda jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ o jej przyznaniu zdecydowała zarówno ocena jury, jak i liczba głosów uzyskanych w głosowaniu internetowym.

Zapewniamy, że zmotywowani uzyskaniem tak prestiżowego w naszej branży tytułu, w kolejnym roku dostarczymy Państwu jeszcze więcej powodów do uznania naszych usług za najlepsze rozwiązanie płatnicze w branży.

Dziękujemy też wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas targów eHandlu, w tym roku była Was rekordowa ilość! Państwa opinie, uwagi i sugestie są dla nas niezwykle ważne i stanowią inspirację do dalszych działań. Z przyjemnością zauważyliśmy, że nasza tegoroczna niespodzianka dla uczestników Targów – występ Iluzjonisty – wzbudziła Państwa duże zainteresowanie. Cieszymy się, że mogliśmy wprowadzić odrobinę magii do e-commerce’owej rzeczywistości :) Każda kolejna edycja Targów to dla nas fantastyczna okazja na bezpośredni kontakt z Państwem i z pewnością będziemy wyczekiwać najbliższej edycji.

Do zobaczenia!

Zespół Przelewy24

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

5   VI
2019

Planowane prace modernizacyjne w DataCenter Przelewy24

W dniu 18 czerwca 2019 r. planowane są prace modernizacyjne w DataCenter Przelewy24.
3   VI
2019

Przelewy24 na Money20/20 w Amsterdamie

Już w poniedziałek 03.06. spotkajmy się w hali V, przy stoisku H116 podczas Money20/20.
17   V
2019

15. urodziny Przelewy24

W tym szczególnym dla nas dniu chcemy podziękować za wszystkie przyznane serwisowi Przelewy24 w ciągu tych 15 lat nagrody, z których największą jest zaufanie 90 000 partnerów oraz milionów osób korzystających z naszych usług każdego dnia.