Przelewy24, Internetowykantor.pl i Walutomat połączone aliansem strategicznym.

Currency One SA to spółka, która w swoim portfelu posiada dwa wiodące na polskim rynku serwisy wymiany walut: oparty o model giełdowy Walutomat oraz działający w klasycznym modelu e-kantorowym - Internetowykantor.pl.

Celem współpracy Przelewy24 z Currency One jest zbudowanie grupy działającej na rynku nowoczesnych usług finansowych. Wieloletnie doświadczenie obu Spółek oferuje ogromny potencjał biznesowy, który można efektywnie wykorzystać i rozwijać.

Jestem pewien, że wykorzystując nasze doświadczenie i wiedzę w obszarze walutowych usług finansowych, a zyskując dostęp do know-how z rynku płatności online, w niedługim czasie będziemy mogli zaproponować naszym klientom rozwiązania, które w istotny sposób podniosą komfort korzystania z naszych usług, zachowując ich najcenniejszą cechę – odczuwalną korzyść finansową. Nie zamykamy się także na inne kierunki rozwoju, nie tylko na rynku polskim i nie tylko online – mówi Jacek Kornosz, Prezes Zarządu Currency One SA.

Michał Bzowy z Grupy Przelewy24 dodaje: Zaufanie ponad 60 000 kontrahentów jest dla nas ogromną nobilitacją, nagrodą oraz inspiracją do bezustannego rozszerzania oferty o coraz wygodniejsze i nowocześniejsze rozwiązania. Polscy konsumenci są otwarci na wszelkie nowinki technologiczne w obszarze e-commerce. Wartością dodaną każdego sklepu internetowego jest więc wdrożenie możliwie najnowocześniejszych usług automatyzujących i usprawniających realizację transakcji. Strategia ta wpisuje się w zasadę win-win, w której korzyść Klienta przekłada się na korzyść sprzedawcy.

Serwis Przelewy24 od prawie 12 lat współtworzy polską branżę e-commerce. Zapewniając swoim partnerom największy wybór metod płatności i stale poszerzając ofertę o nowe rozwiązania, wyznacza kierunki rozwoju rodzimego rynku. Najwyższą jakość usług zapewniają także stale ulepszane rozwiązania informatyczne, oraz restrykcyjna polityka bezpieczeństwa. Pomimo panującego na rynku trendu standaryzacji, serwis do każdego klienta podchodzi indywidualnie, dopasowując rozwiązania do jego potrzeb.

Sprzedaż, którą prowadzą w Internecie Partnerzy Przelewy24, dotyczy każdej branży. Dzięki elastycznym i nowoczesnym funkcjonalnościom, serwis nie ogranicza działalności do sklepów internetowych, ale z powodzeniem wdraża szybkie płatności w obszarze szeroko pojętego rynku usług. Przygotowane rozwiązania sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba zautomatyzowania procesu zakupowego.

Currency One SA to operator serwisów Internetowykantor.pl oraz Walutomat.pl. Spółka była wielokrotnie nagradzana za najlepsze i nowatorskie rozwiązania na rynku wymiany walut oraz cieszy pozycją lidera w segmencie niebankowych podmiotów oferujących wymianę walut online. Z usług Currency One korzysta już ponad 450 tysięcy klientów, którzy w samym 2016 roku wymienili równowartość 14,5 miliarda złotych. Za pomocą serwisów Internetowykantor.pl oraz Walutomat.pl klienci indywidualni i firmowi mogą wymieniać 21 walut oraz dokonywać przelewów złotowych i walutowych na rachunki własne i innych osób i firm do 24 krajów europejskich.

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

18   IV
2019
17   IV
2019

Partnerstwo Planet Plus i Przelewy24

Pozyskanie przez spółkę Karta Plus, właściciela i operatora Planet Plus, silnego branżowego partnera jakim jest serwis Przelewy24, przyczyni się do rozbudowy funkcjonalności i zakresu usług świadczonych przez spółkę.
15   IV
2019

Przelewy24 na XVI Targach E-Handlu

Już 17 kwietnia porozmawiamy o handlu w internecie i poczęstujemy tajskimi lodami. Do zobaczenia na stoisku G4!
© DialCom24 sp. z o.o. PayPro SA