OCHNIK w gronie Partnerów Przelewy24

W ostatnim kwartale 2016 roku sklep OCHNIK udostępnił swoim klientom możliwość korzystania z najbogatszej oferty płatności online.

Marka OCHNIK gości na polskim rynku od roku ’89 i stanowi dziś spełnienie wielkiego marzenia o rodzinnym przedsiębiorstwie zdobywającym uznanie dzięki wyrobom najwyższej jakości. Obecnie OCHNIK to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek oferujących galanterię i odzież skórzaną. Szlachetne skóry, niepowtarzalne wzornictwo, perfekcyjne wykończenie oraz doskonała jakość to cechy wyróżniające produkty OCHNIK. Wizerunek i prestiż budowane są nie tylko w oparciu o produkty, ale także o miejsca, w których są oferowane, ludzi, którzy je tworzą i sprzedają, a przede wszystkim o wyznawane wartości i kulturę Firmy.

Firma OCHNIK, jako przedsiębiorstwo rodzinne, w filozofię swojego działania wpisuje uczciwość, dbałość o ludzi, wspieranie tych, którzy tej pomocy potrzebują oraz wielotorowe myślenie o otoczeniu. Zaangażowanie w Społeczną Odpowiedzialność Biznesu (Corporate Social Responsibility) obejmuje wiele aspektów działalności spółki, począwszy od tworzenia bezpiecznych warunków pracy, przez współpracę z producentami przestrzegającymi Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka, po działalność filantropijną.


Klienci i branża od lat doceniają profesjonalizm firmy OCHNIK, przyznając liczne nagrody i wyróżnienia, nie tylko branżowe [m.in.: „Doskonałość Mody 2015”, "Potęga Biznesu 2015”, „Najlepsze Miejsce Pracy 2015”, znalazł się w gronie „Najsilniejszych marek 2013”, „HIT Roku Gentlemana 2012”] stanowiące dowód najwyższych standardów świadczonych usług, poziomu dbałości o klienta oraz wiarygodności i rzetelności biznesowej. Kupujący w internetowym sklepie OCHNIK zyskali możliwość wyboru metody płatności spośród ponad 200 udostępnianych przez serwis Przelewy24.

Zachęcamy do bezpiecznych i wygodnych zakupów w sklepie online www.ochnik.com


Zespół Przelewy24

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

2   XII
2019

Rozmowa z Jackiem Kineckim

Zapraszamy na rozmowę z Dyrektorem ds. Sprzedaży i Marketingu Przelewy24, Jackiem Kineckim.
8   XI
2019

Bank Millennium i eurobank łączą siły

Planowane prace nad połączeniem systemów obu banków od 8 listopada (piątek) od godz. 18:00 do późnych godzin wieczornych 11 listopada 2019 r.
21   X
2019

Nowa formatka płatności

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi funkcjonalnościami formatki.