O integracji płatności dla "TOP Women w e-biznesie"

Aktualności e-commerce
22.04.2021

Już 24 kwietnia odbędzie się prelekcja na temat integracji płatności przygotowana przez ekspertów Przelewy24 w ramach programu edukacyjnego „TOP Women w e-biznesie” Wystąpienie poprowadzą wspólnie Radosław Łach, Dyrektor Sprzedaży Przelewy24 i Katarzyna Sikorska, Business Relation Manager, Przelewy24.

Podczas sobotniego wydarzenia uczestniczki programu poznają m.in. najpopularniejsze metody płatności internetowych, najnowsze rozwiązania płatnicze czy możliwości niestandardowe, „szyte na miarę” dla podmiotów działających na rynku e-commerce.

Eksperci omówią także możliwości wdrożenia poszczególnych rozwiązań w różnego rodzaju sklepach internetowych i aspekty formalne współpracy z dostawcą rozwiązań płatniczych.

Serwis Przelewy24 jest partnerem programu edukacyjnego “TOP Women w e-biznesie”, stworzonego przez Fundację Kobiety e-biznesu. Inicjatywa skierowana jest do kobiet, które chcą rozwijać kompetencje niezbędne do zbudowania nowego lub rozwijania istniejącego już biznesu online. Członkiem Kapituły Programu został Jacek Kinecki, CCO Przelewy24.

Rekrutacja do programu zakończyła się w lutym 2021 r.

Udostępnij:
Podobne artykuły

Załóż konto i zacznij zarabiać

Poznaj kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zarejestruj się