Nowa reklama P24NOW w telewizji od 19 kwietnia

Aktualności e-commerce
19.04.2021

Rozpoczyna się kampania telewizyjna nowej metody płatności P24NOW, wprowadzonej na rynek przez serwis Przelewy24 we współpracy z Santander Consumer Bank i adresowanej do szerokiej grupy docelowej.

Spot reklamowy będzie emitowany w TVN-ie, Polsacie i wybranych kanałach tematycznych tych stacji od 19 kwietnia. Za koncept kreatywny i realizację kampanii „P24NOW- Historie rodzinne” odpowiada krakowska agencja OldBoys&FreshMilk. Media zaplanował Dom Mediowy OneHOUSE. Produkcją spotów zajął się Dom Produkcyjny Muchas Gracias.

- Kampania P24NOW jest pierwszą tak dużą kampanią telewizyjną serwisu Przelewy24. Płatności internetowe upowszechniają się wśród różnych grup odbiorców. Z tego względu zdecydowaliśmy się na połączenie działań w digitalu i mediach tradycyjnych. Spot promujący P24NOW będzie emitowany w wybranych stacjach telewizyjnych przez trzy tygodnie, do 9 maja – mówi Magdalena Grablewska Marketing Manager serwisu Przelewy24.

W reklamie telewizyjnej "P24NOW - Historie rodzinne" widzowie zobaczą jedną z pięciu krótkich opowieści prezentujących codzienne sytuacje z życia bohaterów: Oli i Tomka. Ciągła dostępność środków w wirtualnym portfelu zapewnia im możliwość korzystania z nadarzających się okazji zakupowych oraz bezpieczeństwo w razie nieprzewidzianych wydatków.

- W naszych filmowych historiach chcemy pokazać, jak łatwe i bezpieczne jest realizowanie zakupów przy użyciu P24NOW. Jest to metoda płatności „trzy w jednym” – limit odnawialny aż do 10 000 zł, płatność odroczona do 54 dni oraz korzystne raty. Co ważne, klient każdorazowo sam wybiera, czy chce skorzystać z rat, czy zapłacić później. W reklamie telewizyjnej podkreślona została jeszcze jedna ważna funkcjonalność limitu P24NOW, czyli fakt, że można korzystać z niego w różnych sklepach współpracujących z serwisem Przelewy24. Klienci raz wnioskują o limit, a następnie mogą wybierać spośród szerokiej gamy kategorii produktów – mówi Jacek Kinecki CCO Przelewy24.

Aktualna lista sklepów udostępniających metodę płatności P24NOW dostępna jest tutaj.

Zachęcamy do obejrzenia kolejnych czterech spotów, które publikowane są wyłącznie w internecie. Dwa spoty: “Bratanica” i “Niespodzianka od dziadków” są już dostępne.

Więcej informacji o P24NOW można znaleźć na dedykowanej stronie internetowej.

Udostępnij:
Podobne artykuły

Załóż konto i zacznij zarabiać

Poznaj kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zarejestruj się