Nowa odsłona formatki płatności Przelewy24

Transparentny layout formatki przygotowany został z myślą o łatwym i bezpośrednim dostępie do każdej proponowanej przez nas formy płatności, a czytelne oznaczenia czasu, języka i danych zamówienia zapewnią pełną klarowność procesu.

Dodatkowo, otrzymujecie Państwo możliwość personalizacji formatki, np. tła wskazującego branżę, czy wkomponowania w formatkę logotypu, utrwalającego tym samym poczucie bezpieczeństwa i przywiązania kupującego do marki sklepu.

Cenimy Państwa wygodę i wierzymy, że udostępniając naszą nową formatkę przyczynimy się do podwyższenia standardu realizowanych przez Państwa transakcji internetowych - WERSJA DEMO

Zespół Przelewy24

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

10   XII
2018

Finał XVIII Szlachetnej Paczki

Kolejny raz z wielką przyjemnością włączyliśmy się do akcji Szlachetna Paczka.
22   XI
2018

Kampania phishingowa

UWAGA! Trwa kampania phishingowa, w której nadawca posługuje się spreparowanym potwierdzeniem transakcji z systemu Przelewy24. Kampania ma na celu zainfekowanie komputera lub telefonu ofiary złośliwym oprogramowaniem.
9   XI
2018

11.11 - ZBLIŻA SIĘ KOLEJNE WIELKIE ŚWIĘTO ZAKUPÓW INTERNETOWYCH

Zbliża się kolejna edycja największego zakupowego święta - Singles Day Shopping Festival. W ubiegłym roku, dnia 11 listopada, pierwszy miliard odnotowano już... w dwie minuty.
© DialCom24 sp. z o.o. PayPro SA