Nowa metoda płatności – Limit P24NOW od Przelewy24

Aktualności e-commerce
24.03.2021

Serwis Przelewy24 przy współpracy z Santander Consumer Bank wprowadza na rynek nową metodę płatności P24NOW.

Wnikliwa obserwacja rynku oraz oczekiwań, zarówno partnerów biznesowych jak i segmentu b2c, zaowocowały produktem P24NOW. Jest to ogólnodostępna metoda płatności „trzy w jednym” – limit odnawialny aż do 10 000 zł, płatność odroczona do 54 dni i korzystne raty. Wybór sposobu spłaty jest możliwy każdorazowo przy płaceniu za zakupy P24NOW.

Śledzimy trendy i oczekiwania rynku. Płatności odroczone w ostatnim czasie cieszą się coraz większą popularnością. Zależało nam na tym, żeby dać klientowi dużą elastyczność jeśli chodzi o wybór sposobu płatności. Połączenie limitu odnawialnego, rat oraz płatności odroczonych to przyjazny, wygodny produkt, w którym klient decyduje w jakiej formie chce zapłacić za zakupy. Dla naszych partnerów biznesowych to szansa na zwiększenie koszyka zakupowego i konwersji, co finalnie przełoży się na rentowność biznesu – mówi Jacek Kinecki CCO serwisu Przelewy24

Co ważne – sprzedający otrzymuje zapłatę od razu po dokonaniu zakupu przez klienta, nie martwiąc się formalnościami pomiędzy klientem a bankiem. A te również ograniczone są do minimum. Procedura uruchomienia limitu jest szybka i przyjazna. Klient wypełnia wniosek tylko raz, a z przyznanego limitu korzysta podczas kolejnych zakupów. Ciągła dostępność środków w wirtualnym portfelu zapewnia możliwość korzystania z nadarzających się okazji zakupowych oraz bezpieczeństwo w razie nieplanowanych, nieprzewidzianych wydatków.

Limit P24NOW jest odpowiedzią na dzisiejsze trendy konsumenckie, w których klienci oczekują szybkiego dostępu do finansowania wszelkiego rodzaju towarów, usług czy subskrypcji, bez konieczności wypełniania wniosków kredytowych za każdym razem. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i właśnie dlatego wspólnie z Przelewy24 wypracowaliśmy rozwiązanie, które daje dostęp do elastycznego, odnawialnego, całodobowego finansowania, dzięki któremu płatność za bieżące e-zakupy można odłożyć w czasie lub rozłożyć na dogodną liczbę rat. Chcemy, aby nasi klienci mieli poczucie swobody przy dokonywaniu zakupów internetowych wiedząc, że za bezpieczeństwo realizowanych przez nich płatności odpowiadają rynkowi eksperci - Przelewy24 oraz Santander Consumer Bank – komentuje usługę Piotr Dolata, Członek Zarządu odpowiedzialny za sprzedaż kredytów konsumenckich z Santander Consumer Banku.

Aktywacja P24NOW w sklepie nie wymaga dodatkowych prac developerskich ani formalności po stronie merchantów. Produkt został zaprojektowany tak, aby zarówno partnerom biznesowym jak i kupującym zapewnić komfort, bezpieczeństwo i łatwość obsługi na każdym etapie.

Informacje dla Sprzedających

Informacje dla Kupujących

Udostępnij:
Podobne artykuły

Załóż konto i zacznij zarabiać

Poznaj kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zarejestruj się