Kolejny etap integracji Przelewy24 i Dotpay – zakończenie kwestii formalnych

Aktualności e-commerce
01.04.2021

Informujemy, że z dniem 01.04.2021 r. zakończony został kolejny etap połączenia Przelewy24 i Dotpay, który obejmował kwestie formalne związane z procesem integracji obu spółek. Marka Dotpay cały czas będzie obecna na rynku, jednak obsługa klientów oraz Merchantów spółki będzie w całości realizowana przez PayPro S.A.

- Kolejny etap integracji spółek jest także kolejnym krokiem budującym pozycję lidera w obszarze obsługi e-płatności na polskim rynku. To nowy rozdział w historii firmy i nowa jakość na rynku operatorów płatności. Połączenie wieloletnich doświadczeń, współpraca ekspertów branży, wymiana know - how czy rozbudowa portfolio zapewni partnerom jeszcze więcej korzyści, które przyczynią się do rozwoju ich biznesów – komentuje Jacek Kinecki CCO.

W roku 2020 w ramach integracji ujednolicona została oferta handlowa, przebudowano także procesy obsługowe i sprzedażowe, odświeżono strony internetowe Przelewy24, Dotpay i eCard kontynuując strategię komunikacji połączonych firm.

- Obszar usług płatniczych i systemów administrowania transakcjami dla partnerów korzystających z infrastruktury Dotpay nie ulegnie zmianie. Również z perspektywy klientów sklepów obsługiwanych przez Dotpay nic się nie zmieni. Formatka płatnicza pozostanie w obecnym kształcie, a brand będzie dalej obecny na rynku – mówi Michał Bzowy CIO/COO spółki.

Zmiana formalna pomiędzy spółkami Dotpay Sp. z o.o., a PayPro S.A. jest kontynuacją konsolidacji serwisów Przelewy24, Dotpay i eCard, która wynika z włączenia w struktury duńskiej grupy Nets – lidera rynku usług płatniczych w krajach nordyckich i regionie DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria).

Udostępnij:
Podobne artykuły

Załóż konto i zacznij zarabiać

Poznaj kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zarejestruj się