Kartony24 w gronie partnerów Przelewy24

kartony24.jpg

Historia powstania sklepu pokazuje jak po raz kolejny potrzeba okazała się matką wynalazku, o czym opowiada właściciel firmy, pan Dominik Łuszczki: „Powód powstania sklepu był prozaicznie prosty. Sami chcieliśmy szybko kupić małą ilość różnorodnych kartonów i był z tym problem. W ówczesnym czasie na rynku trudno było zakupić małe ilości kartonów, (w fabrykach trzeba było zamawiać ilości paletowe jednorodnych rozmiarów) a do tego czas realizacji był długi. Z drugiej strony zaczęło powstawać mnóstwo mniejszych firm zajmujących się sprzedażą wysyłkową, które musiały jakoś pakować swoje produkty i potrzebowały kartonów na przysłowiowe “wczoraj”.”

kartony1.png

Twórcy postanowili zapełnić te niszę, oferując klientom bardzo szeroki wybór kartonów (ponad 160 różnych rozmiarów) dostępnych “od ręki” przez 24h na dobę. Początkowo kartony były kupowane od producentów i odsprzedawane, ale po krótkim czasie uruchomiona została własna linia produkcyjna, zapoczątkowując model biznesowy, który funkcjonuje do dziś. Priorytetem firmy od samego początku jej działalności była szybkość działania (zamówienia złożone do godz. 14 wysyłane są w tym samym dniu a klient otrzymuje je już następnego dnia), najwyższy standard obsługi klienta i jasną, prostą, atrakcyjną ofertę. Każdego dnia trzydziestoosobowy zespół Kartony24 dba o to aby sprostać coraz większym oczekiwaniom swoich klientów. Dlatego właśnie do oferty wprowadzone zostały kartony na indywidulane zamówienie oraz kartony i taśmy klejące ze spersonalizowanym nadrukiem. W kontekście współpracy z Przelewy24, pan Dominik Łuszczki dodaje:

„Aby móc to osiągnąć i nadal się rozwijać potrzebowaliśmy szybkiego, sprawnego, bezpiecznego i na korzystnych warunkach systemu płatności. Korzystaliśmy z kliku ale wciąż coś było nie tak. W końcu trafiliśmy na Przelewy24. I był to strzał w dziesiątkę. Zarówno funkcjonalność od strony klienta sklepu jak i od strony administracji spowodowały, że Przelewy24 stały się naszym głównym systemem przyjmowania szybkich płatności. Ponadto przejrzysty i funkcjonalny panel administratora, sprawna i z indywidualnym podejściem pomoc techniczna, pieniądze zawsze na czas, szeroki portfel opcji płatności i korzystne warunki współpracy zadecydowały, że “jesteśmy razem”. To właśnie powyższą intencją kieruję się od 20 lat prowadzenia firmy. Nigdy też nie stawiam zysku przed człowiekiem. Zawsze w pierwszej kolejności patrzę na ludzi. Patrzę na moich klientów, patrzę na moich pracowników. To właśnie oni są najważniejsi, a firma bez tych osób by nie istniała. Jeśli należysz do klientów naszej firmy lub jej pracowników, to w tym miejscu dziękuję Ci za to, że jesteś z nami. To dla mnie wiele znaczy. Uważam też, że produkcja kartonów jest moją osobistą służbą, i wierzę, że prowadząc właśnie taką firmę, mogę najlepiej służyć społeczeństwu.

Bardzo cenimy sobie tak owocną współpracę i świetne relacje biznesowe. Wszystkim klientom życzymy udanych zakupów w sklepie Kartony24, a jego Właścicielowi, samych sukcesów.

Zespół Przelewy24

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

30   VI
2020
25   VI
2020

E-Izba Friday z CCO Przelewy24

W piątek, 3 lipca o 9:00 zapraszamy na e-Izba Friday z udziałem CCO Przelewy24, Jackiem Kineckiego.
23   VI
2020

Przelewy24 partnerem nowego raportu "Omni-commerce. Kupuję wygodnie."

Przelewy24 to główny partner piątej edycja raportu, wzbogaconej w tym roku o wpływ COVID-19 na zachowania zakupowe Polaków.