KappAhl obsługiwany przez Przelewy24

Historia firmy KappAhl rozpoczęła się ponad 60 lat temu w lokalu mieszczącym się w jednej z piwnic Göteborga, gdzie Per-Olof Ahl postanowił otworzyć sklep z płaszczami.

Jego motto brzmiało: „Damy wielu ludziom możliwość eleganckiego ubrania się”. Sklep odniósł natychmiastowy sukces. Dziś marka KappAhl jest jedną z wiodących sieci odzieżowych w Europie Północnej dzięki blisko 400 sklepom w Szwecji, Norwegii, Finlandii i Polsce oraz sklepowi internetowemu. Dzięki nowoczesnej i łatwej w użyciu stronie internetowej klienci KappAhl będą mogą robić zakupy przez 24h na dobę, siedem dni w tygodniu. Dla firmy niezwykle istotnym było stworzenie efektywnych, niezawodnych i bezpiecznych rozwiązań. Chodzi tu przede wszystkim o opcje wyszukiwania, metody płatności i różne warianty dostawy. Dzięki współpracy z Przelewy24, klienci mogą wybierać spośród 250 metod płatności bez względu na miejsce, w którym się znajdują oraz czy korzystają z komputera, czy urządzenia mobilnego.KappAhl oferuje szeroki asortyment odzieży szytej według własnych projektów i w przystępnych cenach dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Misją marki jest wzmocnienie pewności siebie klientów przez modę, bez względu na wiek i wymiary i osobowość.

Integralnym elementem KappAhl jest zrównoważony rozwój, szacunek i troska o ludzi i środowisko. Firma każdego roku sprzedaje miliony ubrań (ok 38% asortymentu) posiadających certyfikat zgodności z zasadą zrównoważonego rozwoju, działa na rzecz polepszenia warunków pracy wszystkich osób zaangażowanych w produkcję oraz dąży do wywierania jak najmniejszego wpływu na środowisko naturalne. Jak deklarują przedstawiciele KappAhl, chcą jednak zrobić i osiągnąć jeszcze więcej. Zapraszamy na udane zakupy na stronie www.kappahl.pl

Zespół Przelewy24

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

5   VI
2019

Planowane prace modernizacyjne w DataCenter Przelewy24

W dniu 18 czerwca 2019 r. planowane są prace modernizacyjne w DataCenter Przelewy24.
3   VI
2019

Przelewy24 na Money20/20 w Amsterdamie

Już w poniedziałek 03.06. spotkajmy się w hali V, przy stoisku H116 podczas Money20/20.
17   V
2019

15. urodziny Przelewy24

W tym szczególnym dla nas dniu chcemy podziękować za wszystkie przyznane serwisowi Przelewy24 w ciągu tych 15 lat nagrody, z których największą jest zaufanie 90 000 partnerów oraz milionów osób korzystających z naszych usług każdego dnia.