KappAhl obsługiwany przez Przelewy24

Historia firmy KappAhl rozpoczęła się ponad 60 lat temu w lokalu mieszczącym się w jednej z piwnic Göteborga, gdzie Per-Olof Ahl postanowił otworzyć sklep z płaszczami.

Jego motto brzmiało: „Damy wielu ludziom możliwość eleganckiego ubrania się”. Sklep odniósł natychmiastowy sukces. Dziś marka KappAhl jest jedną z wiodących sieci odzieżowych w Europie Północnej dzięki blisko 400 sklepom w Szwecji, Norwegii, Finlandii i Polsce oraz sklepowi internetowemu. Dzięki nowoczesnej i łatwej w użyciu stronie internetowej klienci KappAhl będą mogą robić zakupy przez 24h na dobę, siedem dni w tygodniu. Dla firmy niezwykle istotnym było stworzenie efektywnych, niezawodnych i bezpiecznych rozwiązań. Chodzi tu przede wszystkim o opcje wyszukiwania, metody płatności i różne warianty dostawy. Dzięki współpracy z Przelewy24, klienci mogą wybierać spośród 250 metod płatności bez względu na miejsce, w którym się znajdują oraz czy korzystają z komputera, czy urządzenia mobilnego.KappAhl oferuje szeroki asortyment odzieży szytej według własnych projektów i w przystępnych cenach dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Misją marki jest wzmocnienie pewności siebie klientów przez modę, bez względu na wiek i wymiary i osobowość.

Integralnym elementem KappAhl jest zrównoważony rozwój, szacunek i troska o ludzi i środowisko. Firma każdego roku sprzedaje miliony ubrań (ok 38% asortymentu) posiadających certyfikat zgodności z zasadą zrównoważonego rozwoju, działa na rzecz polepszenia warunków pracy wszystkich osób zaangażowanych w produkcję oraz dąży do wywierania jak najmniejszego wpływu na środowisko naturalne. Jak deklarują przedstawiciele KappAhl, chcą jednak zrobić i osiągnąć jeszcze więcej. Zapraszamy na udane zakupy na stronie www.kappahl.pl

Zespół Przelewy24

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

10   XII
2018

Finał XVIII Szlachetnej Paczki

Kolejny raz z wielką przyjemnością włączyliśmy się do akcji Szlachetna Paczka.
22   XI
2018

Kampania phishingowa

UWAGA! Trwa kampania phishingowa, w której nadawca posługuje się spreparowanym potwierdzeniem transakcji z systemu Przelewy24. Kampania ma na celu zainfekowanie komputera lub telefonu ofiary złośliwym oprogramowaniem.
9   XI
2018

11.11 - ZBLIŻA SIĘ KOLEJNE WIELKIE ŚWIĘTO ZAKUPÓW INTERNETOWYCH

Zbliża się kolejna edycja największego zakupowego święta - Singles Day Shopping Festival. W ubiegłym roku, dnia 11 listopada, pierwszy miliard odnotowano już... w dwie minuty.
© DialCom24 sp. z o.o. PayPro SA