e-Raty zamiast FerBuy

Z uwagi na zakończenie działalności FerBuy na rynku polskim, metoda ta nie będzie również aktywna na platformie Przelewy24.

Niezmiennie dostępne dla wszystkich Klientów naszego serwisu, pozostają e-Raty, których istotą, podobnie jak usługi FerBuy jest odroczenie i dogodne rozłożenie płatności.

Cieszące się znacznie większą popularnością systemy ratalne, to innowacyjne rozwiązania, umożliwiające zrealizowanie transakcji, wraz z uzyskaniem kredytu lub pożyczki, w ciągu zaledwie 15 minut. Proces nie wymaga wychodzenia z domu, wizyty kuriera i dodatkowych formalności, stanowi więc maksymalne udogodnienie dla osób robiących zakupy na kwotę rzędu kilkuset złotych i wyższą. Dogodny harmonogram ratalny umożliwia rozłożenie spłaty na okres od 3 do 36 miesięcy, pozwalając tym samym na dokonywanie zakupów o wyższej wartości.

Właściciele sklepów docenią zwiększenie konwersji, fakt, że wdrożenie usługi nie wiąże się ze skomplikowanymi procedurami technicznymi oraz 0% prowizji za transakcje realizowane w tym kanale.

Główne zalety:

  • elastyczne okresy kredytowania (3-36 miesięcy),
  • szybkość procesu (średni czas od złożenia wniosku do pozytywnej decyzji – około 15 minut),
  • brak zbędnych formalności i wizyt kuriera,
  • cała procedura odbywa się on-line.

Serwis Przelewy24 nie pobiera dodatkowych prowizji od zakupów dokonanych w systemie ratalnym. Dostępne systemy ratalne: Alior Raty, Sygma Raty, mBank Raty, Santander Raty.

Zespół Przelewy24

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

10   XII
2018

Finał XVIII Szlachetnej Paczki

Kolejny raz z wielką przyjemnością włączyliśmy się do akcji Szlachetna Paczka.
22   XI
2018

Kampania phishingowa

UWAGA! Trwa kampania phishingowa, w której nadawca posługuje się spreparowanym potwierdzeniem transakcji z systemu Przelewy24. Kampania ma na celu zainfekowanie komputera lub telefonu ofiary złośliwym oprogramowaniem.
9   XI
2018

11.11 - ZBLIŻA SIĘ KOLEJNE WIELKIE ŚWIĘTO ZAKUPÓW INTERNETOWYCH

Zbliża się kolejna edycja największego zakupowego święta - Singles Day Shopping Festival. W ubiegłym roku, dnia 11 listopada, pierwszy miliard odnotowano już... w dwie minuty.
© DialCom24 sp. z o.o. PayPro SA