e-Raty zamiast FerBuy

Z uwagi na zakończenie działalności FerBuy na rynku polskim, metoda ta nie będzie również aktywna na platformie Przelewy24.

Niezmiennie dostępne dla wszystkich Klientów naszego serwisu, pozostają e-Raty, których istotą, podobnie jak usługi FerBuy jest odroczenie i dogodne rozłożenie płatności.

Cieszące się znacznie większą popularnością systemy ratalne, to innowacyjne rozwiązania, umożliwiające zrealizowanie transakcji, wraz z uzyskaniem kredytu lub pożyczki, w ciągu zaledwie 15 minut. Proces nie wymaga wychodzenia z domu, wizyty kuriera i dodatkowych formalności, stanowi więc maksymalne udogodnienie dla osób robiących zakupy na kwotę rzędu kilkuset złotych i wyższą. Dogodny harmonogram ratalny umożliwia rozłożenie spłaty na okres od 3 do 36 miesięcy, pozwalając tym samym na dokonywanie zakupów o wyższej wartości.

Właściciele sklepów docenią zwiększenie konwersji, fakt, że wdrożenie usługi nie wiąże się ze skomplikowanymi procedurami technicznymi oraz 0% prowizji za transakcje realizowane w tym kanale.

Główne zalety:

  • elastyczne okresy kredytowania (3-36 miesięcy),
  • szybkość procesu (średni czas od złożenia wniosku do pozytywnej decyzji – około 15 minut),
  • brak zbędnych formalności i wizyt kuriera,
  • cała procedura odbywa się on-line.

Serwis Przelewy24 nie pobiera dodatkowych prowizji od zakupów dokonanych w systemie ratalnym. Dostępne systemy ratalne: Alior Raty, Sygma Raty, mBank Raty, Santander Raty.

Zespół Przelewy24

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

5   VI
2019

Planowane prace modernizacyjne w DataCenter Przelewy24

W dniu 18 czerwca 2019 r. planowane są prace modernizacyjne w DataCenter Przelewy24.
3   VI
2019

Przelewy24 na Money20/20 w Amsterdamie

Już w poniedziałek 03.06. spotkajmy się w hali V, przy stoisku H116 podczas Money20/20.
17   V
2019

15. urodziny Przelewy24

W tym szczególnym dla nas dniu chcemy podziękować za wszystkie przyznane serwisowi Przelewy24 w ciągu tych 15 lat nagrody, z których największą jest zaufanie 90 000 partnerów oraz milionów osób korzystających z naszych usług każdego dnia.