dzky. by Maciek Sieradzky partnerem Przelewy24

W IV kwartale 2016 roku fani marki dzky., której twórcą i właścicielem jest Maciek Sieradzky, uzyskali możliwość skorzystania w jego sklepie internetowym z najbogatszej oferty płatności online.

Projektant zadebiutował podczas konkursu Złota Nitka, w którym premierowo zaprezentowana została jego kolekcja „Wo-meny”. W roku 2014 wziął udział w pierwszej edycji programu formatu światowego, „Project Runway”, który zakończył finałem zdobywając popularność i sympatię rodzimej widowni. Jego największy obecnie znak rozpoznawczy - ręcznie plecione ubrania – doceniła m.in. światowej sławy topmodelka Anja Rubik i projektant Anthony Vaccarello. Po zakończeniu programu telewizyjnego otworzył do dziś kilka sklepów stacjonarnych – w Warszawie, Łodzi i Poznaniu – oraz sklep internetowy, w którym kupić można ubrania i dodatki (t-shirty, bluzy, spódnice, sukienki i akcesoria – przeskalowane torby i plecaki) ze streetwear’owej linii „DZKY. by maciek sieradzky” oraz linii premium „MACIEK SIERADZKY”.Kupujący w internetowym sklepie DZKY. BY MACIEK SIERADZKY mogą dokonać zakupu w sklepie swojej ulubionej marki, wybierając spośród ponad 200 udostępnianych przez serwis Przelewy24. Zachęcamy do bezpiecznych i wygodnych zakupów.


Zespół Przelewy24

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

13   IX
2019

Ostrzeżenie KNF w związku z PSD II

Biuro prasowe Komisji Nadzoru Finansowego opublikowało komunikat, w którym ostrzega przed ewentualnymi atakami phishingowymi związanymi z PSD II.
12   IX
2019

PSD II - podstawowe informacje

14 września 2019 r. wejdą w życie postanowienia unijnej dyrektywy PSDII o usługach płatniczych.
30   VIII
2019