dzky. by Maciek Sieradzky partnerem Przelewy24

W IV kwartale 2016 roku fani marki dzky., której twórcą i właścicielem jest Maciek Sieradzky, uzyskali możliwość skorzystania w jego sklepie internetowym z najbogatszej oferty płatności online.

Projektant zadebiutował podczas konkursu Złota Nitka, w którym premierowo zaprezentowana została jego kolekcja „Wo-meny”. W roku 2014 wziął udział w pierwszej edycji programu formatu światowego, „Project Runway”, który zakończył finałem zdobywając popularność i sympatię rodzimej widowni. Jego największy obecnie znak rozpoznawczy - ręcznie plecione ubrania – doceniła m.in. światowej sławy topmodelka Anja Rubik i projektant Anthony Vaccarello. Po zakończeniu programu telewizyjnego otworzył do dziś kilka sklepów stacjonarnych – w Warszawie, Łodzi i Poznaniu – oraz sklep internetowy, w którym kupić można ubrania i dodatki (t-shirty, bluzy, spódnice, sukienki i akcesoria – przeskalowane torby i plecaki) ze streetwear’owej linii „DZKY. by maciek sieradzky” oraz linii premium „MACIEK SIERADZKY”.Kupujący w internetowym sklepie DZKY. BY MACIEK SIERADZKY mogą dokonać zakupu w sklepie swojej ulubionej marki, wybierając spośród ponad 200 udostępnianych przez serwis Przelewy24. Zachęcamy do bezpiecznych i wygodnych zakupów.


Zespół Przelewy24

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

5   VI
2019

Planowane prace modernizacyjne w DataCenter Przelewy24

W dniu 18 czerwca 2019 r. planowane są prace modernizacyjne w DataCenter Przelewy24.
3   VI
2019

Przelewy24 na Money20/20 w Amsterdamie

Już w poniedziałek 03.06. spotkajmy się w hali V, przy stoisku H116 podczas Money20/20.
17   V
2019

15. urodziny Przelewy24

W tym szczególnym dla nas dniu chcemy podziękować za wszystkie przyznane serwisowi Przelewy24 w ciągu tych 15 lat nagrody, z których największą jest zaufanie 90 000 partnerów oraz milionów osób korzystających z naszych usług każdego dnia.