COVID -19. Informacja o zapewnieniu ciągłości świadczenia usług serwisu Przelewy24.COVID -19. Informacja o zapewnieniu ciągłości świadczenia usług serwisu Przelewy24.

Spółka wdrożyła odpowiednie mechanizmy i procesy, które pomogły w przygotowaniu organizacji i jej Pracowników do radzenia sobie z ewentualnymi zakłóceniami działalności związanymi z COVID-19 oraz do zarządzania nimi. Wprowadzono również program zmniejszający prawdopodobieństwo wpływu pandemii na działalność Spółki.

Nasz plan ciągłości działania oraz plan przywrócenia gotowości do pracy po wystąpieniu sytuacji awaryjnej obejmuje wszystkie nasze lokalizacje podstawowe oraz zapasowe, określa role i obowiązki, identyfikuje kluczowe usługi, personel pomocniczy oraz kluczowych Pracowników. Zapewnia również zdalny dostęp do dokumentów, plików i systemów.

Dotychczas przeprowadzone testy wykazały, że Spółka gotowa jest na nieprzewidywalne zakłócenia prowadzenia działalności. Testy potwierdziły również pełną dostępność i funkcjonalność krytycznych procesów oraz ewentualną zastępowalność kluczowych Pracowników Spółki.

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

30   VI
2020
25   VI
2020

E-Izba Friday z CCO Przelewy24

W piątek, 3 lipca o 9:00 zapraszamy na e-Izba Friday z udziałem CCO Przelewy24, Jackiem Kineckiego.
23   VI
2020

Przelewy24 partnerem nowego raportu "Omni-commerce. Kupuję wygodnie."

Przelewy24 to główny partner piątej edycja raportu, wzbogaconej w tym roku o wpływ COVID-19 na zachowania zakupowe Polaków.