COVID -19. Informacja o zapewnieniu ciągłości świadczenia usług serwisu Przelewy24.COVID -19. Informacja o zapewnieniu ciągłości świadczenia usług serwisu Przelewy24.

Spółka wdrożyła odpowiednie mechanizmy i procesy, które pomogły w przygotowaniu organizacji i jej Pracowników do radzenia sobie z ewentualnymi zakłóceniami działalności związanymi z COVID-19 oraz do zarządzania nimi. Wprowadzono również program zmniejszający prawdopodobieństwo wpływu pandemii na działalność Spółki.

Nasz plan ciągłości działania oraz plan przywrócenia gotowości do pracy po wystąpieniu sytuacji awaryjnej obejmuje wszystkie nasze lokalizacje podstawowe oraz zapasowe, określa role i obowiązki, identyfikuje kluczowe usługi, personel pomocniczy oraz kluczowych Pracowników. Zapewnia również zdalny dostęp do dokumentów, plików i systemów.

Dotychczas przeprowadzone testy wykazały, że Spółka gotowa jest na nieprzewidywalne zakłócenia prowadzenia działalności. Testy potwierdziły również pełną dostępność i funkcjonalność krytycznych procesów oraz ewentualną zastępowalność kluczowych Pracowników Spółki.

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

26   III
2020

Przelewy24 partnerem raportu „E-Commerce w czasie kryzysu 2020”

W nowej publikacji przeczytasz m.in. o wpływie koronawirusa na e-handel.
24   III
2020

Przelewy24 z nagrodą eDukat

Dziękujemy za wyróżnienie!
20   III
2020

100 000 zł dla szpitala zakaźnego

Serwis Przelewy24 wspiera poznański szpital w walce z koronawirusem