ZenCard - Platforma marketingu transakcyjnego

one click

Unowocześnione wtyczki przygotowane przez Przelewy24 wyposażone są w technologię ZenCard. Rozszerza ona znacząco funkcjonalność sklepów internetowych i umożliwia prowadzenie programów lojalnościowych dla stałych klientów.

ZenCard

ZenCard jest technologią, która pozwala na stworzenie swojego własnego, niepowtarzalnego programu lojalnościowego firmowanego własnym logo. Dzięki wtyczkom Przelewy24 z technologią ZenCard, odpowiednia promocja czy rabat, naliczony zostanie zarejestrowanemu użytkownikowi automatycznie. Integracja sklepu jest prosta i szybka – nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy.

Korzyści z przystąpienia do programu

  • 1 miesiąc GRATIS,
  • zwiększenie zysków ze sprzedaży poprzez spersonalizowaną ofertę i komunikację
    z klientami,
  • tańsze i szybsze pozyskanie nowych klientów poprzez efektywne cross promocje,
  • wymierna efektywność promocji dzięki automatyzacji analizy zachowań klientów,
  • prostota obsługi i gwarancja bezpieczeństwa ZenCard,
  • integracja z istniejącym programem lojalnościowym.

Obecnie większość sklepów przyznaje rabaty z pominięciem segmentacji swoich klientów. Dzięki technologii ZenCard, kampanie promocyjne będą sprofilowane i spersonalizowane,
a tym samym znacznie skuteczniejsze. Pozytywne emocje związane z zakupami w danym sklepie pogłębiają lojalność klienta do marki i zwiększają prawdopodobieństwo powrotu do sklepu. Wyeliminowanie plastikowych kart i tradycyjnych kuponów to wygoda dla klientów a dla sprzedawców - nowe możliwości dotarcia do wielomilionowej rzeszy posiadaczy kart płatniczych.

Instrukcja instalacji i konfiguracji Zencard dostępna pod poniższymi linkami:

 WooCommerce 

 Presta Shop 1.5 - 1.6

 Presta Shop 1.3 – 1.4 

 Magento 1.x 

 Magento 2.x

Omnichannel

Przykłady

www.zencard.pl