Tylko 1,59% prowizji
na stałe

Bezpłatna rejestracja

0 zł opłaty aktywacyjnej

Indywidualne rozwiązania dla Twojego biznesu

O nas

Od 14 lat tworzymy branżę e-commerce. Wyznaczamy trendy, dostarczając największą na rynku liczbę rozwiązań płatniczych dopasowanych do każdego biznesu. Już ponad 75 tysięcy partnerów obdarzyło nas zaufaniem i korzysta z innowacyjnych rozwiązań płatniczych serwisu Przelewy24.

Korzyści

Największy wybór metod płatności

Serwis Przelewy24 udostępnia automatyczne płatności przelewami on-line z 286 banków w Polsce oraz kartami płatniczymi. W ofercie znajdują się również płatności mobilne, SMS Premium, płatności IVR, płatności rekurencyjne i wiele innych.

Pełen nadzór nad transakcjami

Sprzedawca otrzymuje dostęp do panelu administracyjnego, w którym na bieżąco może kontrolować zestawienia dokonywanych transakcji, poza tym sklep jest automatycznie w trybie on-line informowany o każdej wpłacie.

Niskie koszty eksploatacji

Oferujemy atrakcyjne i przejrzyste opłaty za korzystanie z naszego systemu. Bez abonamentów i stałych opłat.

Prosta instalacja

Pełen proces instalacyjny można wykonać w jeden dzień. Po dopełnieniu formalności związanych z rejestracją oferujemy skorzystanie z gotowych skryptów lub gotowych modułów.

Pewność transakcji

Każdy wynik transakcji przesłany do sklepu jest weryfikowany zwrotnie, aby w 100% potwierdzić, że jego nadawcą był system Przelewy24. Wszystkie potwierdzenia przekazane z systemu dają pewność wpłynięcia należności na konto sprzedawcy.

Łatwe rozliczenie należności

Pieniądze wpłacane przez klientów trafiają na konto sprzedawcy w systemie Przelewy24. Wszystkie wypłaty realizowane są w ciągu 24h od daty zlecenia, zgodnie z harmonogramem wypłat wybranym przez sprzedawcę.

Jak to działa?

Sklep

Płatność

Potwierdzenie

Wysyłka

Szybka integracja dzięki gotowym modułom

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, przygotowaliśmy interfejs dostosowany do stron wyświetlanych na urządzeniach mobilnych - RWD oraz biblioteki do realizacji płatności przez Przelewy24 z poziomu aplikacji mobilnej partnera.

0

Lat na rynku

0

Metod płatności

0

Zarejestrowanych partnerów

Zaufali nam