Małe gesty mają wielkie znaczenie - kolekcja Amulety od Ani Kruk

Artykuły partnerów
09.10.2020

Marka ANIA KRUK powstała w 2012 roku i prowadzona jest przez rodzeństwo Anię i Wojtka Kruk, którzy kontynuują prawie 200-letnią tradycję jubilerską w rodzinie. Robią to jednak po swojemu, pokazują najnowsze trendy i na nowo interpretują klasykę.

Dla marki ANIA KRUK kluczowymi wartościami są autentyczność i rodzina. Marka od początku łączy przeciwieństwa: z jednej strony długa tradycja, z drugiej świeżość nowego pokolenia, szlachetne materiały a biżuteria do noszenia na co dzień. Nowy na rynku koncept młodej, nowoczesnej marki biżuterii, której bliżej do słowa „moda”, niż „klasyczny jubiler”.

AMULETY to najnowsza kolekcja autorstwa Ani Kruk. Wzory zamknięte w ośmiu symbolach, które są manifestem wartości oraz siły kobiet. Kolekcja pełna jest symboliki, noszona blisko serca ma dodawać siły i przypominać o tym, co najważniejsze. Odzwierciedla ważne dla marki ideały - czyli uparte dążenie do celu i realizację marzeń. Siłę, wsparcie i piękno w różnorodności oraz budowanie poczucia własnej wartości. Marka udowadnia, że piękno nie ma określonego typu: na sesje zdjęciowe wybiera dziewczyny w różnych rozmiarach, wieku i różnorakim typie urody. Ceni autentyczność i otwartość w wyrażaniu siebie. To był też główny koncept najnowszej kampanii.

W kolekcji znajdziesz osiem naszyjników, które wpisują się w najnowsze trendy. Każdy z nich niesie ze sobą wyjątkowe przesłanie:

  • Nowy początek by dodać sił przy rozpoczęciu nowego etapu, każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku.
  • Ochronię Cię, który ma dodawać sił w obliczu codziennych problemów, ma przypominać, że są obok Ciebie ludzie, którzy zawsze tam będą.
  • Dla osób, które wiedzą, że życie składa się z krótkich chwil idealny będzie amulet Liczy się każdy moment.
  • Jesteś silna - symbol niezależności i odwagi by podążać swoją drogą. Idealny dla osób, które są w stanie zrobić wszystko, jeśli tylko w siebie uwierzą. Dla wojowniczek, które walczą o swoje plany i marzenia.
  • Znajdź równowagę, by żyć zgodnie z naturą i w zabieganym świecie znaleźć balans i spokój.
  • Goń marzenia by dodać wiary w siebie i dodać sił w realizacji ich planów.
  • Dbaj o siebie, który przypominać ma Tobie o sprawianiu sobie małych przyjemności i uświadamiać, że jesteś ważna.
  • Ostatni z amuletów to Jesteś obok, który przypominać ma o tym, że obok Ciebie są osoby, które Cię kochają - nawet jeśli ich nie widzisz.

AMULETY dostępne są w butikach stacjonarnych oraz w butiku online od 24.09.

Udostępnij:
Podobne artykuły

Załóż konto i zacznij zarabiać

Poznaj kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zarejestruj się