Jaka biżuteria na Dzień Kobiet?

Artykuły partnerów
24.02.2021

Silna i delikatna, pełna energii i zamknięta w sobie, odważna i subtelna. Nie istnieje jeden portret kobiety, tak jak nie istnieje uniwersalny kanon piękna. Dlatego YES otwiera się na różne oblicza kobiecości. Odkryj nasz przewodnik prezentowy na Dzień Kobiet i znajdź coś dla siebie lub zaskocz bliską Ci osobę!

Dla łowczyń trendów - kolekcja Chains

Godzinami przegląda prasę, obserwuje najważniejsze nazwiska branży fashion i doskonale wie, co w modzie piszczy, a co już dawno jest passé. Doskonałym wyborem dla niej będzie biżuteria z kolekcji Chains. Gdy tylko pociągnie zieloną, satynową wstążkę i otworzy eleganckie pudełko YES, zobaczysz błysk radości w jej oczach. Chains jest odpowiedzią na najnowsze trendy. To biżuteria, która odkrywa sploty łańcuchów na nowo i zamyka je w formie kolczyków, naszyjników i bransoletek. Świetnie wygląda połączona kaskadowo, jak i noszona pojedynczo. Motyw kart dodaje jej szczególnego uroku i przypomina, że moda to przede wszystkim fascynująca gra.

Dla żyjących w zgodzie z naturą - kolekcja Magnolia

Kocha podróże i najchętniej wypoczywa na łonie natury. Zawsze naturalna. Prowadzi życie w filozofii zero-waste, chętnie sięga po organiczne kosmetyki i relaksuje się na jodze. Wybiera minimalizm, styl boho i dodatki, które podkreślą jej nastawienie do świata. Podaruj jej biżuterię idealnie wpisującą się w ten styl - naszyjniki, bransoletki, kolczyki i pierścionki z kolekcji Magnolia. Subtelne wzory układające się w kwiatowe motywy wyrażają bardzo osobiste i istotne wyznanie: kobiecość jest siłą. Czasem bezpretensjonalnie urocza, czasami odważna, dynamiczna, niejednoznaczna. Ta kolekcja jest zachwytem nad cyklami natury i mocą płynącą z rozkwitania, nabierania doświadczeń i dojrzewania. Do prezentu koniecznie dołącz bukiet kwiatów - sukces gwarantowany!

Dla urodzonych księżniczek - kolekcja Vintage Rose

Kocha baśnie, ogląda filmy romantyczne i z zapartym tchem czyta o historiach rodzin królewskich. Wzrusza ją to, co dawne - kolekcjonuje pamiątki po swoich przodkach i inspiruje się nimi, tworząc własną kolekcję retro ubrań i dodatków. Zaskocz ją biżuterią, która w subtelny sposób nawiązuje do stylu vintage bogatą, ozdobną oprawą, jednocześnie sięgając po zaskakujące unikatowym blaskiem połączenie morganitów i różowego złota. Vintage Rose to biżuteria, w której zakochałaby się współczesna Maria Antonina, a dziś - także księżniczka Eugenia! Koronkowe formy, w których zamknięty jest pełen uroku różowy, miłosny kamień wzruszą ją i staną się jej najcenniejszym skarbem w prywatnej kolekcji.

Udostępnij:
Podobne artykuły

Załóż konto i zacznij zarabiać

Poznaj kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zarejestruj się