Specjalista ds. Wdrożeń (2019/07)

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Identyfikację wymagań Partnerów serwisu w zakresie  wdrożenia usług Przelewy24.
  • Mailowe i telefoniczne wsparcie Partnerów serwisu w zakresie wdrożenia usług Przelewy24.
  • Wdrażanie usług Przelewy24 na największych polskich i światowych platformach  e-commerce.
  • Współtworzenie dokumentacji technicznej i powdrożeniowej.
  • Tłumaczenie wymagań biznesowych na wymagania IT.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • dobrej znajomości HTML, DHTML, Javascript, CSS,
  • znajomość protokołów HTTP, SOAP, REST,
  • wiedzy i/lub zainteresowania na temat zasad działania popularnych rozwiązań w e-commerce,
  • doświadczenia w projektowaniu, zarządzaniu sklepami internetowymi od strony technicznej. Mile widziana znajomość popularnych gotowych rozwiązań tego typu na rynku (Magento, PrestaShop, Wordpress itp. ),
  • podstawowej znajomości PHP, umożliwiającej czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej,
  • znajomości RDBS, w tym SQL,
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie

oraz:

  • komunikatywności i umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów oraz rozwiązywania konfliktów,
  • zaangażowania,
  • kreatywności,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji,
  • rzetelności.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy wiodącej marki na rynku e-commerce.
  • Stałą pracę, w nowoczesnym biurowcu, w centrum miasta.
  • Pracę stacjonarną – komunikacja z Partnerami w formie maili, telefonów, telekonferencji (wyjazdy zredukowane do absolutnego minimum, jedynie w wyjątkowych sytuacjach, jako wsparcie merytoryczno-techniczne dla handlowca).
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych/zewnętrznych.
  • Premie uznaniowe.
  • Pracę w doświadczonym zespole, przy interesujących projektach, umożliwiających rozwój i gromadzenie doświadczenia z zakresu nowych technologii oraz topowych rozwiązań na rynku.
  • Możliwość bezpłatnego uczestnictwa w konferencjach branżowych.
  • Zajęcia z j. angielskiego w godzinach pracy (w zróżnicowanym stopniu zaawansowania).
  • Możliwość udziału w zajęciach sportowych po pracy - siatkówka, piłka nożna.
  • Kartę Multisport.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Imprezy i wyjazdy integracyjne.
  • Ubezpieczenie medyczne.