Specjalista ds. Marketingu(2018/01)

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • usprawnianie istniejących rozwiązań oraz projektowanie nowych funkcjonalności
  • przygotowywanie makiet i prototypów aplikacji
  • projektowanie graficzne (m.in. interfejsów użytkownika)
  • testowanie, monitorowanie i optymalizację prowadzonych działań
  • wsparcie działu marketingu w bieżących zadaniach
  • czynny udział w planowaniu długoterminowych działań marketingowych

Wymagania:

Wymagania w zakresie wykształcenia i doświadczenia zawodowego:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane z obszaru marketingu /UX/ Grafiki
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość HTML/CSS i CMS w stopniu umożliwiającym swobodne działanie
  • doświadczenie w projektowaniu dla e-commerce
  • doświadczenie poparte przykładami w samodzielnym projektowaniu rozwiązań
  • znajomość programów graficznych (Photoshop/Illustrator)
  • umiejętność przygotowywania testów A/B
  • znajomość trendów projektowania UX/UI
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość lub/i zainteresowanie branżą e-commerce

Oferujemy:

  • ciekawą, samodzielną i pełną interesujących wyzwań pracę przy nowoczesnych rozwiązaniach z branży IT
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji i szkoleń
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji
  • dodatkowe benefity pozapłacowe: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia sportowe, kartę multisport
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania
  • pracę w przyjaznym zespole

Aplikacje prosimy przesyłać na adres praca(at)dialcom24.pl.