Security Engineer / Blue Team

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu systemów/aplikacji IT
  • bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego języka programowania, preferowane: Java, Python,
  • znajomość baz danych: relacyjnych i dokumentowych,
  • dobra znajomość środowisk i narzędzi Linuksowych,
  • znajomość protokołów sieciowych i związanych z nimi kwestii bezpieczeństwa
  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim,
  • gotowość do pracy w naszym biurze Poznaniu,

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z bazami grafowymi (Neo4J)
  • doświadczenie w przetwarzaniu danych
  • znajomość tematyki bezpieczeństwa systemów Windows i Linux,
  • certyfkat OSCP, GPEN lub podobny,
  • uczestnictwo w programach bugbounty lub CTFach
  • otwartość, chęć uczenia się nowych rzeczy, hacker mindset

Co oferujemy

  • praca w centrum Poznania z wygodnym dojazdem,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość udziału w konferencjach i szkoleniach,
  • indywidualny budżet szkoleniowy,
  • lekcje języka angielskiego w godzinach pracy,
  • zimne i gorące napoje oraz regularne dostawy świeżych owoców i warzyw,
  • karta multisport,
  • opieka medyczna indywidualna lub rodzinna oraz ubezpieczenie,
  • miejsce parkingowe na samochód lub rower (dostępny prysznic),
  • wymiana waluty po korzystnym kursie,
  • imprezy integracyjne,
  • masaże relaksacyjne,
  • chillout room,
  • dostęp do bogatej biblioteczki firmowej z książkami nie tylko IT,

Przykładowe zadania z którymi się zmierzysz?

  • rozwój systemów do monitorowania domen phishingowych,
  • rozwój systemów do monitorowania transakcji fraudowych,
  • wdrażanie i integracja systemów do monitoringu sieciowego IDS / IPS / HIDS / File integrity monitoring,
  • rozbudowa istniejącego systemu SIEM,
  • rozwój i utrzymanie Web Application Firewalli,
  • reagowanie na bieżące incydenty bezpieczeństwa,
  • w miarę możliwości / ochoty udział w pentestach