Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta Biznesowego (2020/08)

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Sporządzanie umów i aneksów
  • Weryfikację podmiotów oraz dokumentów zgodnie z procedurami AML
  • Wsparcie partnerów przez cały czas trwania umowy
  • Zapewnienie obsługi na najwyższym poziomie

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenia średniego
  • Komunikatywności - umiejętności prowadzenia rozmów telefonicznych z partnerami serwisu na wysokim poziomie
  • Umiejętności poprawnego posługiwania się językiem polskim
  • Znajomości języka angielskiego - min. poziom B2

Mile widziane:

  • Doświadczenie na rynku IT/finansowym
  • Znajomość prawa gospodarczego oraz prawa spółek handlowych
  • Znajomość procedur AML

Oraz:

  • Zaangażowania
  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w branży finansów i nowoczesnych technologii
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • Premie uznaniowe
  • Zajęcia z j. angielskiego w godzinach pracy
  • Szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy
  • Możliwość udziału w zajęciach sportowych po pracy - siatkówka, piłka nożna
  • Kartę Multisport
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania
  • Wyjazdy i imprezy integracyjne
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Świeże owoce i warzywa dostępne w biurze
  • Masaże relaksacyjne

Załóż konto i zacznij zarabiać

Poznaj kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zarejestruj się