Młodszy Specjalista ds. Kontraktów (2020/13)

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • negocjacje i opiniowanie umów z Akceptantami oraz partnerami zewnętrznymi serwisu;
  • bieżącą obsługę kluczowych klientów serwisu;
  • weryfikację Akceptantów zgodnie z wewnętrznymi procedurami;
  • wsparcie Działu Handlowego w zakresie formalno-prawnym dla wdrażanych usług i zawierania umów z Akceptantami;
  • udział w nowych projektach wdrażanych w Spółce – zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych;
  • opracowanie procedur aktywacji nowych usług;

Wymagania:

Wymagania w zakresie wykształcenia i doświadczenia zawodowego:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • wykształcenia wyższego;
  • komunikatywności - umiejętności prowadzenia rozmów telefonicznych z partnerami serwisu na wysokim poziomie;
  • umiejętności poprawnego posługiwania się językiem polskim;
  • znajomości języka angielskiego - min. poziom B2.

Oraz:

  • zaangażowania;
  • umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane:

  • doświadczenie na rynku IT/finansowym;
  • znajomość prawa gospodarczego oraz prawa spółek handlowych;
  • znajomość procedur AML.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy dla czołowego systemu płatności, marki rozpoznawanej zarówno w Polsce, jak i za granicą
  • Stałą pracę, w nowoczesnym biurowcu, w centrum miasta
  • Pracę stacjonarną – komunikacja z Partnerami w formie maili, telefonów, telekonferencji (wyjazdy zredukowane do absolutnego minimum, jedynie w wyjątkowych sytuacjach, jako wsparcie merytoryczno-techniczne dla handlowca)
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych/zewnętrznych
  • Premie uznaniowe
  • Pracę w doświadczonym zespole, przy interesujących projektach, umożliwiających rozwój i gromadzenie doświadczenia z zakresu nowych technologii oraz topowych rozwiązań na rynku
  • Możliwość bezpłatnego uczestnictwa w konferencjach branżowych
  • Zajęcia z j. angielskiego w godzinach pracy (w zróżnicowanym stopniu zaawansowania)
  • Możliwość udziału w zajęciach sportowych po pracy - siatkówka, piłka nożna
  • Kartę Multisport
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Imprezy i wyjazdy integracyjne
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Świeże owoce i warzywa dostępne w biurze
  • Masaże relaksacyjne

Załóż konto i zacznij zarabiać

Poznaj kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zarejestruj się